пдслхн брв. сесія N29 скл VII

На сторінці Борівської селищної ради з’явився такий допис. Звичайно БСР може подякувати тим, кого вони слухаються – Фастівській районній раді і Сиваненку Г.П. за допомогу в підготовці такої статті. Також можуть подякувати за таку кількість поліції на вчорашній сесії – було присутнє все керівництво Фастівської поліції з поліцейськими майже всього району(більше 10 поліцейських). Жителі Борової раді такій увазі до сесії БСР, а ще більше вдячні за таку ж присутність Фастівської поліції, якої й духу не видно, коли в Боровій грабують будинки, продають наркоту, нападають вночі на людей чи казино відкривають.Ті, хто готували статтю, вважають, що намагатись суперечити рішенню суду це норма, тим більше, що Київський апеляційний суд зобов’язав Фастівський суд розглянути це питання. Прецедентів таких рішень суду по Україні багато, тому висловлювати свою думку, що всі суди України по цьому питанню виносять не правильні рішення – як мінімум тупо і прямо доводить особисту зацікавленість.
Як написали, що суд зов’язав депутатів «проголосувати не за своїм переконанням» – депутати не мають права голосувати, як їм хочеться, вони зобов’язані представляти інтереси своїх виборців і голосувати в межах норм закону. А оскільки місцеві депутати не грамотні юридично і не мають ніяких помічників, то іноді (а може й часто), через свою некомпетентність приймають рішення, які суперечать нормам закону. Для таких випадків є суд, який розглядає справу і виносить рішення, що ви селищні балбеси порушуєте закон і інтереси своїх виборців і не маєте права так робить.
Суд не скасував рішення про призначення Руденка, оскільки після всіх «зроблених справ» порушень в процедурі про обрання секретаря не було. Були порушення в звільненні Босого, тому скасували його.
Після рішення суду селищна рада ЗОБОВ’ЯЗАНА на сесії (23 лютого) підняти питання про скасування свого рішення про звільнення Босого і депутати не мають права не підтримати це рішення, бо компетентна установа Іменем України вказала на допущені помилки. Після чого депутати повинні скасувати рішення про призначення Руденка, бо два секретаря не може бути. І після чого поновити Босого з 1 БЕРЕЗНЯ на посаді.
А щодо останного абзацу, то в громади виникає питання не про «такого» секретаря, а до того чи потрібна така районна рада з таким керівництвом, які остогидли Боровій вже зі своїми ставлениками.

link

скрін повідомлення..

скрін допису..

взять деньги в долг на карту

Comments are closed.