буремна Борова

..події останніх днів, що розпочалось демаршем депутатів БСР на сесії номер 20, викрили актуальний стан до адміністрації нашого смт.Борова і у делегованих представників цілу низку спільних питань, котрі чомусь саме зараз стали відомі і оприлюднились. Факти, котрі мали чималий термін існування і тісно обговорювали в обмеженних колах, раптово вийшли назовні і…

..і почалось те, свідками чого ми всі стали: таємні записи розмов, компрометуюче і неоднозначне аудіо, численні заяви про порушення у сфері діловодства, оперативні і майже одностайне голосування з переважною більшістю за “відставку”, порушення норм регламенту, зламані замки і заблокований кабінет, таємнича печатка що гуляє само по собі, новопризначенці з надвисоким темпом штампування невідомих паперів як у межах БСР так і на теренах селища прямо у авто, хвиля інтернетфлейму від різних щойностворених ботів у фб і до осіб взагалі непричетних до ситуації. Це все трапилось у нас, бо щось підштовхнуло певну категорію осіб до цих дій, зумовило піти на певні ризики і отримати перемогу. Перемогли вони всіх тих, хто вірив у “молоду команду” і делегував їм повноваження і мав надію змін на краще, почав отримувати наочні результати своїх сподівань і відчув дійсну силу відновлення…

..аж раптом цей “грім серед ясного неба” – “плівки” Вані Кирсенка, котрий зробив цей таємний запис, але оприлюднив тільки тепер. Чому? Чого чекав? Де решта записів? Можливо там є інші фігуранти і коло підозрюваних у шахрайстві значно ширше?
..відверто дивує кандидат, котрий замінив собою на посаді Д.Босого, який перед цим був головою комісії по фінансам, і напевне мав розуміння про ситуацію, але нічого не робив для її запобігапння. А тепер очолив (кажуть тимчасово) БСР. Знань з діловодства в нього нуль, розуміння в сфері адміністрації подібних закладів близьке до нуля, але вміє говорити і є протекція від його оточення що висуноло цю кандидатуру.
..дивує відсутність звернення до наших правохоронців за фактом злочину посадовця, котрий займався махінаціями у фінансовій сфері, від імені обурених 18 осіб, котрі голосували за його відсторонення. Чому вони тут трохи непослідовні? А ще дивує швидкість перебігу подій і очевидна нетерплячість у бажанні кінцевого результату, що навіть ігноруються типові запобіжні моменти котрі повинні враховуватись, і можуть анулювати ці сумнівні “досягнення” у судовому порядку.
..викриваються факти що не дивують, а лякають – це свідчення про тотальні приклади корупції на різних щаблях влади і у різних процесах (на відео з віче є фрагменти свідчень), де перетинаються громадські і бізнесові інтереси на теренах нашого селища, але чомусь вони за межами таємничих записів. І поза уваги громади селища і компетентних органів..
..дивує і обурює бажання невідомих осіб начебто усунути нашого священника отця Юрія від його роботи зі своїм приходом, бо стало відомо про листа до іпархії, лишилось дізнатись імена підписантів..
..чому у нас виникає конфлікт шахрайства і розбрату на релігійній основі? Хто це робить?

..громада селища Борова заслуговує на краще, ніж те що відбувається.. займ онлайн без отказа

Comments are closed.