бариги з бср

..на теренах OLX пильні громадяни помітили цікаве оголошення про продаж авто, з фото і ціною, з телефоном і тд. та згадали що цим авто користується щирий правдоруб, яскравий представник “молодої команди”, безпринципний борець з відкатами, палкий знавець законів, послідовник справи “мельниченка” , справжній “павлікморозов”, прибічник нових церков, просто звичайний чиновник на зарплаті у держави, котрий вирішив трішки побарижить і зрубати “копієчку” – продати від себе нерозмитнене авто з певними вадами за невисокою ціною..

..зазвичай таких оголошень тисячі, але тут справа принципу, це поруч нас: як може чиновник на зарплаті у держави оббирати її своїми діями? Фактично використовує недоліки законодавства для власної наживи! Це очевидне порушення, де так проколовся той Іван, а скільки тих неочевидних порушень ще є? Відсутність відповідної освіти вкотре дає про себе знати, спалився йолоп знову!

п.с.: перевірено факт в‘їзду авто того івана, так він володіє авто по дорученню, а не по технічному паспорту! А на такому автомобілі і в такому випадку має право пересуватись лише поляк! – тобто і тут якісь мутки! Молодець!

..звісно, що тут ніхто не говорить щось проти комерції (заробляйте всі!), але є одна деталь: ти або барига і торгуєш, або чинуша і робиш за зарплату – оприділись йолопе!

п.п.с.: були чутки, де цей іван хвалився, що придбав це авто за 700$! А ще чутки казали: То йому депутат району напарив напевно))))) взять займ онлайн

Comments are closed.