депутаське звернення. Гончарова

Вже одного разу було ініційовано розказувати про роботу місцевих депутатів на відкритих ресурсах.
Але, нажаль, ініціатива не була підтримана.
Хоча депутати працюють, та результатів їх роботи може бути і не видно, бо існує таке поняття як бюрократія.
Демонструємо в дії:

19.06.2017 року депутатом було направлено в Борівську селищну раду депутатське звернення.
Селищна рада відповідь надала, але:
1. Відповідь від 05.07.2017 року.
2. Відповідь депутат забрала вже у серпні 2017 року, бо поштою його так і не відправили. На прохання пояснити, чому так сталося, заступник голови селищної ради пояснив, що якщо звернення заносять безпосередньо громадяни, то громадяни самі і повинні забрати відповідь. Якщо громадянин відправив звернення поштою, то і відповідь отримає поштою. А ви знали? Я – ні. А де такий порядок і ким визначений – хто підкаже?
3. Направлено БСР лист в Київобленерго 05.07.2017 року. Чи є відповідь на цей лист? Яка ця відповідь? Що зробила БСР, щоб прохання депутата, який діє від імені громади, були втіленні в життя?
4. Є рішення профільної комісії про розподілення гранвідсіву по вулицях. Чудово! А хто, де, коли те грейдерування робив? За які кошти? Хто про це звітує, чує, бачить?
Нова влада селищної ради по наданих відповідях від 05.07.2017 року по сьогодні нічого не зробила, тобто результатів від співпраці з БСР нема.
Депутат 23.11.2017 року направила чергове звернення і навіть підказала службовцям БСР –  де взяти кошти на виконання пропозицій.
Станом на сьогодні, 08.12.2017 року від Руденка Ю.Ю. отримана УСНА відповідь, що питання розгляне бюджетна комісія. Письмової відповіді нема, бо це “марна трата часу та паперу” – так сказав Руденко Ю.Ю.
Думаю, настав час не просити, а вимагати від борівських посадовців звітувати про пророблену роботу, про те, яким чином використовуються бюджетні кошти, про те, як захищаються (і де?) інтереси громадян Борової, про безпосереднє виконання в.о.голови селищної ради Закону України “Про доступ до публічної інформації”, в якому чітко вказано, що вся інформація про використання бюджетних коштів (наприклад) є публічною інформацією і повинна викладатися у формі відкритих даних! Не на запит громадян, а як обов”язок посадовця, що є розпорядником інформації!
Liliya Goncharova

займ

Comments are closed.