До депутатів ..

До депутатів Борівської селищної Ради 7 – го скликання

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ

Майже 2 роки тому назад жителі селища Борова вручили Вам ключі від свого селища. Два роки назад ми з полегшенням видихнули НАРЕШТІ. Нарешті в селищі депутатський корпус сформовано з молодих, енергійних, розумних людей, людей більшість з яких проникнених ідеями майдану, людей які захищали нашу рідну Україну від підступного ворога на сході України людей які хотіли працювати чесно, відстоювати права, захищати честь та гідність своїх виборців.

Ми бачили в Вас свою надію, свою опору. За 25 років незалежності України ми побачили що в селищі нарешті зявились кошти і почались проводитись роботи з поліпшення благоустрою нашого рідного селища. Ми розуміли, що можливо є більш нагальні проблеми, але раділи з того що є робота «МОЛОДОЇ КОМАНДИ», можливо вона не зовсім відшліфована, але це є пагони майбутнього.

Сесія від 24 липня 2017 року перекреслила наші надії. Підступність ряду депутатів привела до правового колапсу , а саме:

1 Рішення про дострокове припинення повноважень В.О. селищного голови, секретаря БСР Босого Д.А. було прийняте в порушення ст. 79. Закону України Про місцеве самоврядування в Україні «Про дострокове припинення повноважень сільського, селищного, міського голови, голови районної у місті, районної, обласної ради».

Причину звільнення В.О.БСГ зазначеному в рішенні сесії БСР від 24 липня 2017 року не передбачено ст 79 Закону України Про місцеве самоврядування в України.

2. Обрання на посаду В.О. БСГ та секретаря БСР Руденка Ю.Ю. було проведено в порушення ч. 2 ст. 12 Закону № 280. Де В.О. сільського, селищного, міського голови обирається громадою на основі загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування в порядку, визначеному законом, і здійснює свої повноваження на постійній основі. Строк повноважень сільського, селищного, міського голови, обраного на чергових місцевих виборах, визначається Конституцією України.

Виходячи із вище сказаного просимо Вас:

1. Провести позачергову сесію БСР де скасувати рішення сесії БСР від 24.07.2017 р.

2. Провести засідання з оформленням протоколів відповідних комітетів БСР де буде доведено факти зловживань службовим положенням, та фактів розкрадань бюджетних коштів БСР В.О. головою БСР та секретаря БСР Босим Д.А.

3. При виявленні фактів зловживань службовим положенням, та фактів розкрадань бюджетних коштів БСР справу В.О. БСГ Босого Д.А. передати до слідчих органів України

 

надіслано по е-мейл. займы онлайн

Comments are closed.