сесія N30 скликання VII (фальшстарт)

..о 16.00 годині 06.03.2018 в смт.Борова в БК не відбулась позачергова запланована сесія N30 скликання VII. Очікували депутатів. В наявності помічено було 10. Сесію так і не розпочали, але поговорили..

..присутніх повідомили про новини в сфері місцевого медичного обслуговування, розповіли про настрій виборців до своїх місцевих обранців, провели дискус на гарячі теми, заслухали промову виконвця і диретора садочку, згадали про психічно хвору особу в нашій лікарні, котра мешкає вже третій рік поспіль, згадали про призив у ато і навіть назвали сам факт призову службовців маніпуляцією і тд. Нагадаємо, хто був ініціатором подібного: “кара повістками?” та “кара повістками? додаток..”. А чому картавеньке юю не пям’ятає цього факту, бо його в тих списках і нема.. Але майже більшість зі списку, плюс інші депутати, тепер за Франчука!

..в додаток тро призов: по сесії, по заявах юю про військовий обов”язок. Станом на 2015 рік, коли йшли на вибори діяла ось ця норма закону: http://www.uapravo.com/hro/text.php?lan=ukr&id=12932&id_book=12912&id_parent=12912 стаття 17, пункт 6: Вiдстрочка вiд призову у зв’язку з депутатською дiяльнiстю та дiяльнiстю як сiльських, селищних i мiських голiв надається призовникам з числа депутатiв i голiв на строк виконання ними цих повноважень. Згідно сьогоднішнього закону Про військовий обов’язок і військову службу (остання редакція від 18.02.2018 року!) цього пункту нема. Тому знову йде маніпулювання!

..тож ставлення наших місцевих обранців до свого обов”язку, а сесійні справи є важливою частиною їх громадської суспільної  роботи, мають яскраву ілюстрацію: тут ми вирішуємо “свої” питання і прийдемо, а тут нам не цікаво, і нас нема. Нахіба нам такі представники наших інтересів? займ онлайн

Comments are closed.