загата. протокол зборів..

..це невеличкий папірець, як результат 2-х годинного спілкування на тему загати на річці Стугна, де стисло і просто викладено головне рішення зборів представників громади смт.Борова і “людей з саду” (вони саме так себе назвали).

..зустріч відбулась на прохання “людей з саду” та за ініціативи голови ГО “Рух розвитку селища Борова”, на чиє ім’я було створено листа і зібрано підписи. Аналогічні звернення були і до БСР, але від вирішеня цього питання окремі представники самоусунулись: “..нам ніколи ще й річкою займатись, треба школу обігріти і садок там..” (с)дослівно.

Різка критика в мережі інтернетів, анонс початок збору підписів, сколихнула щось в головах авторів загати, вони поспіль продзьобали рівчачок в греблі,  і яким потроху почав текти невеличкий потічок. “Люди з саду” одразу почали туди закликати всіх і повідомляти, що свої обіцянки вони виконали, вода йде (це після того, як домовились про це 3 місяці тому!!). Але ставки вже без води.

..це як звіт про черговий етап, де серед емоційної дискусії (з образливими і принизливими словами, високомірними зверненнями, тупими відмазками і безапеляційними заявами) присутні дізнались, що ця загата нічия і виникла сама по собі, що води в криницях нема не тому що рівень річки впав, а тому що всюди посуха, і також дізнались, що це все не наше діло, бо загата стоїть на території сусіднього села, а у тих жодних притензій до людей з саду. От..

..розуміючи необхідність певного конструктиву, щоб було що спільно вирішить, написали цей протокол зустрічі, де зазначили бажання представників громади смт.Борова (прибрати загату) і побажання “від представників саду” отримати фахову відповідь спеціаліста в цій галузі (чи шкодить загата екології річки Стугна?). Щоб знизити ймовірність підкупу і тд., запропонували навіть задіяти декілька фахівців, щоб отримати заключення. А вже потім (термін 7 діб) робити висновки далі, і можливо загату зриють. Або ні..

п.с.: шукаємо фахівців, котрі можуть надати необхідне заключення стосовно проблеми загати на р.Стугна в межах с.Мотовилівка (вершина ставка “Комбінат”).

п.п.с.: був присутній представник “спілки рибалок” с.М.Солтанівка, був присутній представник “спілки рибалок” смт.Борова, мешканці поблизу річки ставку “Комбінат”, голова ГО “Рух” та керівник ДПДГ “Дмитрівка” (що відповідають за став “Комбінат”), плюс “люди з саду” без прізвищ..

добірка стосовно теми:
загата. 9.10.2017
анонс. загату зриють?..
загатили Стугну. збір підписів..
пересохла річка. 30.09.2017
пересохла річка
загатили Стугну. труба
загатили Стугну. зустріч
загатили Стугну. флейм
загатили Стугну. папери
загатили Стугну займ онлайн

Comments are closed.