пересохла річка

..отримав повідомлення, де є фото і текст стосовно річки, публікую: …ось ще фото може комусь “сподобаеться” як в цьому році пересохла річка, такого ще не було ніколи. Все це через загату на початку річки, в людей через те що в стугні вода впала майже на метр, в колодязях почала пропадати вода!!! І це тільки початок, якщо до зими рівень води не підніметься то і риба яка ще залишилась в річці задихнеться!!! як завжди влада наша місцева зверне увагу коли буде запізно!!!!

..шкода, але люди почнуть самі діяти тоді гірше буде! одні кажуть піду і прорию другий підірву , а є й каже грошей не пошкудую накупляю напалму від бурянів 3 літра вилью і нехай поливае свое поле..

..це вже продовження теми “загатили Стугну” та “загатили Стугну. папери“, якою починав перейматься тогочасний в.о. смт.Борова, та долучав керівників сусідніх н.п. А тепер ця проблема “підвисла”, бо нікому нею займатись, і жоден з адміністрації селища до неї так і не вернувся. Тоді попереджали про можливу екологічну катастрофу, що виникне у недостачі води в криницях та водоймах, і треба шукати рішення. Порада прокласти трубу авторами дамби була втілена, але як: “загатили Стугну. труба”..

..як подейкують на кутках свідомі люди, краще написати колективного листа-звернення-прохання до відповідальних осіб про недопущення свавілля з водними ресурсами, та терпеливо очікувати відповіді до часу коли стовок стане болотом і пересохнуть криниці, і ні в якому разі не гуртуватись та не ламати незаконно встановлені загати на шляху води, бо це “приватна власність” і всі папери та погодження від місцевої влади є. Тож не провокуйте..

добірка стосовно теми:
загатили Стугну. труба
загатили Стугну. зустріч
загатили Стугну. флейм
загатили Стугну. папери
загатили Стугну микрокредит

Comments are closed.