загатили Стугну. папери

..історія викладена тут отримала своє продовження: представники адміністрації БСР виїхали на місце, де оглянули ситуацію, і спробували знайти власників. Обмілілі власні ставки, відсутність перекату води, інтенсивне зростання дрібної водорсті і можливий за цим мор риби (від задухи), а також комплекс інших проблем (екологічні та економічні наслідки) зумовили їх рухи. Тоді знайти відповідальних не вдалось. Наступного дня (сьогодні 11.07.2017) до Борівської селищної ради завітав чоловік, який приніс відповідні папери, що свідчать про законність їх дій.

..фото наданих до БСР документів, стосовно питання загати, нижче:

..русло ріки Стугна, у тій частині де загата, знаходиться у межах села В.Мотовилівка, а зрошувальні поля у сусідньому Васильківськомиу районі і відносяться до с.М.Салтанівка. Земельні наділи перевірено у земельному кадастрі, що має відповідну інтерактивну мапу.

..а мапи районів не є точними, але уяву дають, що це все на межі.

..запитали голову Великомотовилівської с.р. про цю загату, вважаючи що це в межах її компетенції, але отримано пояснення, що то відноситься до Васильківського району і їм нічого не відомо… получить займ на карту

Comments are closed.