шахрайський дзвінок і лист..

..11 липня 2017 року отримав телефонного дзвінка (+380506559), де особа котра назвала себе “представник Євробанку Юрій Олександрович Титаренко” повідомив про борг, який нібито утворив Дмитро Босой для Андрія Гладченко. Тобто, звинувачують що той взяв на себе кредит для сторонньої людини, і ця сумма у 7500 грн! Спроба дізнатись від тіпочка подробиці оборутки та деталі фінансових зобов’язень була марною, папІри для ознайомлення надавати ніхто не планував, власне і грошей не вимагав. Схоже, що розмова подібна до шахрайських дій (карткові шахраї, шахраї, шахраї-“медики”, карнавки.., “газовики” 2) що траплялись раніше і втрачала сенс, тому тіпочка було послано у традиційному для нього напрямку руху.

..а через кілька хвилин прийшов на емейл лист, де “Титаренко” надіслав цей текст, котрий чимось подібний до “графіті на паркані..“. Щоправда тоді сумма була більшою, але ж…
..за наявності папІрів з підписами і печатками цю ситуацію розглядати було б цікавіше, але надіслали лише це. Милуйтесь.

..цікаво, кому перейшов дорогу Дмитро Босой, що раптом почалась така активність та з чим вона повязана? І що чекати наступним?
..можливо варто додати тег “гумор” та “реклама”, бо власне завдяки таким діям “добродіїв” про діючого в.о. голови смт.Борова тепер дізнаються навіть ті, кому він був байдуже, а тепер люди зацікавились і всі знатимуть про нього. Навіть у районі. Там ще й Нетяжук потрапив до тексту. Треба ще в “Перемогу” до друку дати і запросити Осадчу Катю для інтерв’ю на тв..

..зверніть увагу на адресу відправителя і кому копія листа! микрозайм

Comments are closed.