шахраї-"медики"

https://lh3.googleusercontent.com/-U9arNdteN8w/VVsQ2GXPcSI/AAAAAAACsa4/JmvMGijLF2s/s800/IMAG0585.JPG

..18.05.2015 повідомили про невідомих, що їздять вулицями нашого села і проводять збори чи “тренінги” на оздоровчо-фармацевтичну тему. Збирають у робочий день літніх людей по домівках, і починають розповідають їм про дорогі і неефективні ліки в аптеках та зажерливих фармацевтів, а коли народ вже “підігріто” – пропонують диво-засіб і отримати його першими безкоштовно, а далі збирають особисті дані пенсіонерів: де живете, як звуть, скільки років, чи є діабет, пенсійне, які картки і тд. Все схоже на дивний сон, де БЕЗКОШТОВНО піклуються про старих-немічних якісь незнайомі люди з дуже багатої благодійної організіції. І старі люди ведуться..

Починають старі з ними спілкуватись, про хвороби розповідати, паспорти і якісь папери передавати в руки та підписувати щось… Старі що малі – довірливі..
..на думку приходить лише одне порівняння: до нас знову завітали шахраї! Спитав їх про папери – продемонстрували дозвіл від сільради на папері з безліччю печаток, передзвонив у сільраду – трохи згодом підтвердили цей факт, спитав про їх лікувальний засіб (речовина, пристрій, прилад, тощо) – отримав устний опис чЮдо-аппарата вмикаємого до розетки і лікуючого все що болить у старих людей: від артріту до псоріазу! Але паперів ніяких нема, продемострувати його вони не можуть, опис або інструкція відсутні, прилад настільки новий, що реклами навіть нема і медичних заключень ще не провели…
19.05.2015 аналогічно з”явились “добродійники” на сусідній вулиці і те саме завели .. Розповісти про “Здоров”я нації” на період з 2005 по 2014 рр.. На запитання звідки приїхали, водій відповів що привіз їх з Київа, а хлопець і дівчина – що водій привіз їх з м.Біла Церква. Приїхали знову з Білої Церкви в Борову. Не стикується..


..якраз за мить до моменту, коли різким рухом було вибито телефон..


..а далі вони почали хутенько збиратись і тікати.

..на згадку вирішив зробити декілька фото, спитав дозволу, отримав згоду і зробив декілька знімків: хлопець позував, дівчина чепурилась, “фахівець” залишився в авто, водій тикав дулі і всіляко ображав. Раптом водій забажав зробити фото в повний зріст та вийшов з авто, і поки я налаштовувався, вихопив з моїх рук мій телефон яким я робив знімки, і почав стрімкий рух до свого автомобіля! Спритний який! Вимушений був вихопити з його рук свою річ, яку він почав трощити, та чомусь він різко двічі втратив інтерес до свого трофею, чи то за розбитий екран чи вивернутий корпус, і заюшений присів назад у своє авто. Йому стало вже все це не так цікаво, як здавалось…

..заведений двигун і розчинені двері: вони вважали що відберуть телефон і втечуть, прихопивши дані старих людей і вкрадений мобільний, але план змінився. Було визвано місцеву міліцію (хлоці були поруч и прибули швидко), представники селещної ради (теж не забарились), а також активісти місцевої громади в основному складі. Протокол, отримані пояснення,. відсутність притензій з боку шахраїв, трохи розрядили ситуацію та дозволило всім розійтись. Все. Завіса..

..тепер про основне:
1. вкотре ловимо шахраїв, на теренах нашого селища, з погодженими у сільраді документами: або сільрада не дуже прискіплива, або шахраї занадто спритні..
2. нагадуємо, що безкоштовний сир лише у пастці, а саме такі схеми є основою роботи злодіїв та крадіїв, людей з кримінальними навичками що застосовують їх до наших близьких..
3. втрата пенсії, паспорту, особистих документів, передача інформації та підписи незрозумілих паперів – це те що є статистикою у таких випадках!
4. вже є пильність не байдужих громадян, які повідомили про шахраїв, і зумовили нашу зустріч.
5. оперативне прибуття держслужбовців на місце конфлікту лише додає поваги – вони теж не байдужі!
6. швидке і численне прибуття односельців-активістів з громадського активу теж додало ситуації пікантності: шахраї стихли, а водій-злочинець забув про притензії.

..пильнуйте і шануйтеся, бережіть себе і своїх сусідів, збережете майно і домівку, бо ніхто крім нас це не зробить.

п.с.: жоден з “лікарів” при собі не мав посвідчень чи документів, окрім водія з водійським, та якийсь тимчасовий клаптик паперу з Луганської обл.(!) Отаке..


..на відео друга частина, коли вже все відбулось, і “лікарі” отримали “стоп-лист”. Водій знову спробував вихопити телефон..

кредит онлайн

Comments are closed.