Звернення до Сольвара

..лист від депутата Борівської селищної ради Швець С.В., якого зареєстровано 15.05.2015р. в громадській приймальні Сольвара. Підписи від громадян на 50 сторінках.( копії). Додаток до теми.

                                                                                                          Народному депутату

Верховної ради України

Сольвару Р.М.

 

 

                                                     Звернення

 

Шановний Руслане  Миколайовичу!

Звертається до Вас громада селища Борова, Київської області, Фастівського району з проханням відкликати своє депутатське звернення до керівника ДП « Дослідне господарство «Борівське» Інституту садівництва НААН України від 07 серпня 2013р., відносно виділення земельної ділянки розміром 0,10 га по вул. Р Люксембург в смт. Борова, Фастівського району Київської області під будівництво храму на честь Успіння Божої Матері Української Православної Церкви Московського патріархату.

В цей нелегкий для країни час, коли відкрито йде війна з країною-агресором Російською Федерацією, коли страждають мільйони людей на окупованих територіях нашої батьківщини, коли вбивають, знущаються, катують наших військових, добровольців, волонтерів принижуючи їхню честь, гідність – ми мешканці селища Борова вважаємо недопустимим будівництва Церкви Московського Паріархату. Вважаємо це провокацією проти мешканців нашого селища, проти наших хлопців борівчан, які зі зброєю в руках захищають Україну від російських окупантів, духовниками яких є московська Церква.

Після подій Революції Гідності і початку окупації Криму, війни на сході України  – все більше перевертнів у рясах з московської Церкви показали свої справжні обличчя. Більшість священників Московського Патріархату не підтримали українців у прагненні скинути злочинну владу Януковича,  не підтримали народ у війні з путінською Росією, не припинили агітувати проти української армії, а також відмовлялися відспівувати наших полеглих воїнів.

Громада селища Борова та прихожани Української Церкви Київського Патріархату активно приймають участь у волонтерських діях, пітримуючи наших військових ЗСУ та добровольців, надають постійну матеріальну допомогу пораненим в Київських військових госпіталях та переселенцям зі сходу та Криму. І тому дана ситуація навколо будівництва Церкви Московського Патріархату занадто збурила борівчан і налаштувала на радикальні дії.

Виходячи з вищесказаного, просимо терміново втрутитися в дану ситуацію в межах Ваших депутатських повноважень і  не допустити розколу та протистояння в селищі, продемонструвавши свою проукраїнську позицію, стати на бік справедливості та вимог громади – оскільки це питання набуло політичного забарвлення .

Сподіваємося на Вашу взаємну підтримку та співпрацю, як депутата обраного по нашому округу.

Підписи громади  та депутатів Борівської селищної ради додаються.

 

Просимо відповідь надіслати нашому представнику від громади, депутату Борівської селищної ради  Швець С.В. за адресою; Київська область, Фастівський район, смт.Борова, вул.Свердлова 11кв.2. тел.067-43-83-219

До листа додаються;

– копії звернення голові Фастівської РДА Липовченко Є.В.,

Борівському селищному голові Франчуку А .М. та підписи мешканців смт.Борова;

– копія відповіді голови Борівської селищної ради №02-31/181від 15.04.2015р.

– копія звернення директору ДП «ДГ «Борівське» ІС НААН Свояченку Є.М. з підписами  депутатів Борівської селищної ради вх.№134 від 24.04.2015р.

  срочный займ без проверок

Comments are closed.