шахраї

..нам випала “честь” потрапити у пастку шахрайки! Все почалось з дзвоника про термінову допомогу, людині з діагнозом “рак спинного мозку” для операції в Німеччині не вистачало лише 1000 грн. А так все вже є. Кошти віддали і зробили фото, традиційно зробили фотозвіт і опис. А далі…

..далі почали надходити дзвінки і повідомлення, що та жінка на фото – шахрайка і виманює у довірливих та доброзичливих громадан кошти: то в неї хвороба не виліковна, то у її дочки “рак спинного мозку”, то хата згоріла, то дочки чоловік поранений з АТО і треба лікувати – досить широкий, але традиційний набір штампів підлаштований під ситуацію. І люди вірили, давали кошти, з надією про одужання усіх тих “хворих”. Після отримання додаткової інформації про цю особу, було вирішено розібратись особисто, де правда. Назначили зустріч (запропонували їй ще дати коштів) і задали питань:
1. як Вас звуть – Ільчук Неоніла Василівна
2. де мешкаєте – с.Борова, вул.Поповича,116 а-б
3. як звуть “хвору” – Віра Петрівна Ужвій (рак спинного мозку)
4. як звуть її чоловіка, поранений в АТО, зараз в шпиталі там десь – Ужвій Віктор Васильович
5. на що зараз треба кошти – вже ось-ось операція і 500 грн. бракує, ой, вже насобиралось трохи, 120 грн. не вистача…
6. куди Ви зараз йдете – ось до одного з трьох своїх синів, живе у Фастові на вул.Київська 113…
..і далі в тому-ж дусі. Загалом – суцільна брехня.

..імена людей, у відповідних джерелах, відсутні: воїна з нашого району з таким іменем нема, хвора “ужвій” теж відсутня, адреси “липові”. Жодних паперів та фото, що б доводили правдивість слів цієї людини, надано не було. Лише обіцянки їх продемонструвати і тд..
..звернувся до знайомих, перепитав про цю жінку, вийшло наступне: вона пройшла майже всіх і зібрала кошти та різні сумми. Компетентні в цих справах фахівці підказали справжнє ім”я людини: Карпусь Віра Володимирівна, 1955-11-08, мешкає в с.В.Снітинка, вул. Трудова,4, кв.15. (джерело)

..допомогу свого часу отримала від районного добродія, і залишилось на фото ця подія.

..після тривалих перемовин по телефону, вона вирішила раптово повернути 1000 грн. нам через третіх осіб, а сама перестала виходити на зв”язок. Все. Завіса…

..така ситуація вкотре доводить про нашу легковірність та бажання допомогти людині як найшвидше, а особливо в скрутних становищах, що іноді втрачаємо пильність. І цим користуються шахраї, зневірюють гарну справу, знищують довіру користливими своїми бажаннями, змушують опустити руки і забути про необхідність робити добро. Але гарно, що є пильні і не байдужі люди, що вчасно нам надали інформацію про цю особу і ми оперативно її викрили, а також повернули свої коши. Але решта “добродійної допомоги” де? Куди ділась та розчинилась? Вона пішла зовсім не на допомогу хворим чи пораненим, а саме в протилежний бік, і кошти там значні і повернути їх важко..

..прохання до всіх бути пильними, не давати й шансу шахраям продовжувати свою брудну справу, усіляко обмежувати їх діяльність законним чином. Гастролює вона по всій області, може бути де завгодно..
..шахрайка має телефон мобільний, один з номером +3806641913175, а інший номер “закритий“, що зручно для анонімності під час збору благодійних надходжень. Звісно про її існування відомо в наших слідчих структурах, і начебто вже неодноразово її “ловили на гарячому”, а от чому вона знову цим займається і хто її прикриває, от в чому питання..

взять займ онлайн

Comments are closed.