загатили Стугну. зустріч

..історія із загатою русла р.Стугна має продовження: 13.07.2017 у приміщенні БСР за ініціативи власників та орендаторів ділянки поля і насосів (ініціаторів загати), було організовано зустріч зацікавлених сторін. Запросили голову села М.Солтанівка, запрошували голову села В.Мотовилівка, прийшов представник Борівської спілки рибалок, приймав усіх у приміщенні адміністрації в.о.голови смт.Борова. Планувалась плідна розмова з фіксацією на камеру для оприлюднення (як завжди), бо проблема має загальне значення і є важливою, але..

..але традиційне “але”. Перше що трапилось, коли вмикнули камеру, це заяви що “вимкніть камеру”! Мусили погодитись, бо діалог був важливіший, а це було єдиною умовою..


..це все відео, без редакції, яке є.

..добре, що робити фото та аудіозапис ніхто не заборонив..
..спілка рибалок смст.Борова, котра опікується нашимставком та щорічно його лікує-прибирає-наповнює молодняком і тд. теж стурбована ситуацією, і додала від імені депутата звернення.

..після розмови в кабінеті та аналізу аргументацій сторін, котрі висловили присутні, було вирішено оглянути на місці предмет обговорення. Виїхали, озирнулись, дамба є, труб і “монаха” нема, перекат відсутній, заяви від власників землі “дамба тут ні до чого” підтримувались пропозицією представників адміністрацій її демонтувати і знести взагалі, щоб причину конфлікту закрити, але…

..але якщо стисло, то варіанти рішення такі, на вибір:
перше) дамбу демонтують.
друге) до кінця поточного тижня у дамбі буде закладено трубу і забезпечать перекат води в ставки нижче.

чекаємо..

займы онлайн

Comments are closed.