загатили Стугну. флейм

..історія із загатою русла р.Стугна має продовження: оприлюднена проблема вже підкріплена папірами від власників, але виникають сумніви у певних моментах, де є дрібні неточності у локаціях. Також відсутні супроводжувальні документи-креслення, котрі пояснюють загату, як інженерну будівлю. А реакція небайдужих людей у фб, з посиланням на закони і правила, ще більше додає темі розголосу. Наступним кроком мабуть повинна бути відповідальна комісія з вiддiлу державного обліку водокористування.

..у подібних випадках, коли дотримання законності неочевидне і є певні підозри, важливо своєчасно і в повній мірі отримувати достеменну інформацію з провіренних джерел для запобіганню непорозумінь.

стосовно теми:
генплан с.М.Солтанівка
загатили Стугну. папери
загатили Стугну

borova.org

borova.org генплан с.М.Солтанівка (http://naumenko.kiev.ua/generalnij-plan-s-mala-soltanivka/). Межа закінчується на горі поруч краю поля, а посадки (гай) і весь інший напрямок і русло р.Стугна поза меж наданного генплану, тобто не с.М.Солтанівка.

Увага! Робота є авторським твором, що…
NAUMENKO.KIEV.UA

 

Николай Курьян

Николай Курьян Читайте п.п. в), п.5 “назва і місцерозташування водозабірних, підпірних споруд”. Якщо так і далі піде, то завтра я зроблю документи невідомо де і як, в сусіда викопаю копанку і спалю сарай, бо в мене є документ невідомо про що і нехай сусід думає що це “в рамках чинного законодавства України”.

Фото Николая Курьяна.

 

Николай Курьян
Николай Курьян Тут все написано , що треба робитиhttps://m.facebook.com/groups/490656491119664?view=permalink&id=703201016531876&fs=2&ref=bookmarks Створюється ініціативна група або підключається місцева громада (громадська організація) і обговорюються покроково наступні дії щодо вирішення зазначеного питання. Писати і постити в ФБ можно і сто років, поки пальці не постираються, але це , ну майже, нічого не змінить.

 

Юрій Прокопець
Юрій Прокопець Відсутня проектна докуметація. Та в якій якраз і можна побачити на який об’єкт виданий дозвіл.

 

Саша Саша
Саша Саша В наданих паперах нічого нема про зведення дамби. А забір води йде з поверхні водойми . Проект хто бачив?

 

Юрій Прокопець

Юрій Прокопець Ось приклад водозабірної станції з аванкамерою. На скільки я зрозумів, аванкамера – це яма перед водозабірною станціює в яку ставлять насос, а не перегородження русла

Фото Юрій Прокопеца.

 

Юрій Прокопець
Юрій Прокопець Ось тут http://uazakon.ru/ukr/vku/110/default.htm гарно виписано, що можна робити, а що ні.

 

Саша Саша
Саша Саша Ніде не написано, дозволено тільки копати траншею під трубу. Сам проект Вам надавали?

 

Николай Курьян
Николай Курьян Там чітко написано що поверхневий водозбір, а не загатити повністю річку.

 

Стас Шыденко
Стас Шыденко Про дамбу де написано ?

кредит

Comments are closed.