фдкм. карти КиївщиниФастівський державний краєзнавчий музей

Державним архівом Київської області та Вишгородським історико-культурним заповідником у 2017 році підготовлено виставку оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття», яка присвячена 85-річчю утворення Київської області.

Протягом квітня-грудня 2017 року зазначена виставка експонується у районах та містах Київської області.
Організатори виставки мали за мету популяризувати історичний потенціал та культурне значення Київщини, підтвердити значення внеску України у загальноєвропейську історію та культуру, привернути увагу до пізньосередньовічної та ранньомодерної історії України, розкрити зв’язки між країнами Європи та України, засвідчити загальнокультурну цінність старовинних історичних карт.
Експозиція виставки складається із декількох розділів: Дворянські садиби; Церковні та монастирські володіння; Села, селища, містечка; Повіти; Намісництво і губернія; Київщина – Україна – Європа – Світ.
Згідно багаторічній плідній співпраці із міським архівом ВК ФМР (керівник – Почапська О.В.), з 14 по 26 липня 2017 року виставка копій оригінальних карт перебуватиме у Фастові. Ознайомитися з виставкою можна буде у Фастівському державному краєзнавчому музеї за адресою: вул. Івана Ступака,9. Тел. 6-11-84.
Запрошуємо усіх бажаючих!!!
Відкриття виставки – 14.07.2017 р. об 11-00 годині.
Будемо раді зустрічі з Вами!

займы онлайн

Comments are closed.