звільнення В.Кравченка

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №1/2020-рп
Про звільнення В.Кравченка з посади голови Фастівської районної державної адміністрації Київської області. Звільнити КРАВЧЕНКА Василя Віталійовича з посади голови Фастівської районної державної адміністрації Київської області у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.
Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

15 січня 2020 року


..нагадаємо, що призначено його було свого часу, після попередника  ВОРОНІНА Дмитра Олександровича , що був головою Фастівської районної державної адміністрації Київської області з 3 липня 2017 року, і повідомляла про це низка джерел, тепер його знято. Це вже традиційна (мабуть) ротація голів у владних кабінетах м.Фастів, і хто достеменно пам’ятає яких попередніх голів? І що за справи їх видатні? Пригадується лише Анатолій Бусєнков і …все, а хто був після ньогоє спомин ?  А кого призначать тепер на цю посаду? Вже за певний період всі зрозуміли, що нам для нашого селища ті “голови” так і не спромоглись допомогти, бодай в піднятих питаннях перегородженних річок чи місцевих проблем. Ба, навіть корупційну складову по держзакупівлях , що виявлено було просто через факти на “прозорро”, так і не доведено до логічного кінця, а справу просто зам’яли. 

..доречі, подейкують, що тимчасовий (!) замісник на цій посаді – це ..Юрий Волков , це той що свого часу дав змістовну відповідь до корупційної оборутки. Текст з написанного раніше: “Навіть і додати нічого, геніальний математик. “Додаємо сюди 5% податків, витрати на транспортування товару і, застосувавши нескладні математичні дії, отримуємо цілковиту руйнацію “корупційної схеми”, так детально змальованої у вже згаданому вище дописі.” (с).” Детальніше про суть подій в повідомленні тут (там на оборутках відсоток складає 30% і більше, тому було що захищати..).. А ще він був очільником дивоконкурсу на вакансію, де теж були присутні зафіксовані недоліки в роботі, і тільки опір громади і поширення інформації у соцмережі змусило їх підтасовані результати відмінити. Зовсім. Без розслідування. Що теж є порушенням. Він також приїздив на наші сесії, де намагався допомогти своїм словом, але послухавши його спічі всі зрозуміли – воно пусте! Тож згадаємо ще й про друк листівок до відзнаки Мотовилівського бою (з бюджетних коштів на кишенькову фірму) і інші моменти, де ця кандидатура відзначилась, і стане відома суть заміни. Доречі, цей персонаж пережив багатьох своїх очільників, і вміє мімікрувати. Доведено.

..а далі скрін сторінки з актуальним повідомленням.

взять деньги в долг на карту

Comments are closed.