Борова. Дунда. лист прокурора

..на сторінці слуги народу Олега Дунди згадали про наш край! Там не йде мова про створення нових закладів дошкільної освіти, таких як дитячі садочки, або там не згадується ситуація і її рішення про загату річки Стугна, або проблема про несанкціоновані смітники і поради по їх усуненню,…

…чи ба просто направлення субвенцій на створення сучасного модернізованного комунального підприємства та сміттєсортувальної станції, там не йде мова про звернення до боржників місцевого бюджету або пропозицій з конкретними рішеннями цих проблем (мова про потужних неплатників МЕРКС і залізниця)..

..а ще там не йде мова про реконструкція місцевої інфраструктури, що вимагає значних фінаснсів як на дослідницьку роботу, так і по результатам її на втілення (водопостачання, водвідведення, внутрішні шляхи, нові шляхопроводи, енергетичні потужності, освітлення, камери спостереження і безпеки, місцевий поліцейський дільничий і його приміщення, медичні заклади і їх комплектність, а також повноцінний функціонал і робота перерахованного, щоб були кошти на утримання). Також там відсутня згадка про шкільництво, бо дітей в селищі понад 1000 осіб, а в нас брак діючих гуртків і осередків суто для юнацької творчості, є певні недоліки в самій будівлі школи (спортзал) і ще й організаційні моменти!  Ні! Мова йде суто про розслідування…

..звісно, це набагато дієвіше, і головне результативніше. Але чомусь виникають спочатку сумніви, а згодом і питання: чи дійсно почали з того боку?


..нижче скріни з полемік на сторінці під цим повідомленням:

Доброго дня. Думаю, ті, хто слідкують за моїм ФБ, згадають пост про селище Борова, з його сумнівним чемпіонством із злочинності в районі і відсутністю відділення поліції, яка б могла стримувати цей постійний кримінальний «прогрес». Пам’ятаю, була дуже жвава дискусія з цього приводу і я пообіцяв, що буду змінювати ситуацію у селищі на краще. Пустих обіцянок ніколи не даю. Риба гниє з голови, тому почав в першу чергу з керівництва селища, ініційовані відповідні перевірки та вже розпочаті досудові розслідування. Відповідальності ніхто не уникне. Будемо повертати спокій в Борову, щоб пальму першості селище вже в цьому році отримало за красу, а всі жителі почували себе в безпеці.

..якщо окинути оком, то дієвих пропозицій по вирішенню питань, як і окремо самі питання, тут лише в коментарях зазначено численна масса. Є дійсно з чого розпочати свою потужну творчу діяльність як представника у парламенті від нашого округу, дарма від якої політсили (це ж все для людей!), бо нам така випала честь, що  ми свої проблеми і обговорюємо на сторінці депутата у фб.

..бажано не уподоблюватись до дрібнодії, був вже приклад від колеги нижче рангом (районний депутат від нашого н.п.), він єдиним цим і на своїй посаді і залишив згадку.

..в нас є на що привернути увагу представника влади і дати йому можливість себе проявити у позитивному світлі, щоб і на користь громаді і на згадку в історії, якщо це вам потрібно.


..просто з найочевиднішого: дооблаштуйте НАШ рентгенкабінет, що збудований вже кілька років, а стоїть порожній, бо обладнання десь “прилипло” комусь у Фастові. Доукомплектуйте медичну споруду, щоб вона за рівнем послуг відповідала населенному пункту, де розміщена. Поверніть бригади і транспорт швидких, доукомплектуйте їх, щоб вони були спроможні виконувати свої функії на достатньому рівні . Підтримайте розвиток місцевої медецини, від пенетрального до стоматологічного, і навіть до банального (ліки, медзасоби, гігієна і тд.). Це – вашими руками так просто, не варто розмінюватись наявними потужностями на дрібноту.. микрозайм

Comments are closed.