КОЗАЦЬКИЙ ЛИЦАРСЬКИЙ КЛУБ. Кубок і медалі

..в світлі останніх подій: дійсно є чим пишатися нашому населенному пункту Борова, а особливо досягненням молодих спортсменів на ниві бойових мистецтв, де вони маюь можливість отримувати нагороди за свої вміння і знання.

Так склалась ситуація з наявними в ліцеї спортивними залами, що один великий у аварійному стані, а інший малий отримав значне навантаження від гуртків і поточних планових занять, та змусив корегувати спільне використання (гурківцями і школярами), а ще співпало з традиційною у цей час хвилею захворювань, що й викликало оголошення карантину і наступні обмеження. Все разом призвело до невеличкої колізії (зупинка тренувань у залі). Головне у цій ситуації дотримуватись саме того, що й декларується сторонами – це взаємоповага і розуміння, що допомагає долати подібні перешкоди і бути гідними…

..нижче наведено текст за 13.05.2019 від тренера, де він пишається досягненнями своїх вихованців, і дякує всім причетним за підтримку, плюс архівна добірка новин.

..після проведення II Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв « Булава», 13.05.2019 у Борівській ЗОШ зібрались на зустріч молоді спортсмени з “КОЗАЦЬКИЙ ЛИЦАРСЬКИЙ КЛУБ“, з отриманими винагородами.

ТРЕНУВАННЯ ЧЕМПІОНІВ! Сьогодні в Борову приїхав Перехідний КУБОК ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ! І завоювали його кращі вихованці Борівського, Фастівських та Томашівського відділень бойових мистецтв КОЗАЦЬКОГО ЛИЦАРСЬКОГО КЛУБУ” ТА СК ”ДОБРОСЛАВ”! Вони приймали участь відразу в трьох видах змагань:український рукопаш Спас, греплінг та панкратіон! І в рівних умовах з майже двома десятками кращих бійців з 12 міст області та України ( кожна команда мала склад з 15 бійців) вибороли окремі кубки за перше місце в греплінгу та панкратіоні,та друге місце в українському рукопашу Спас, і здобувши більше всіх медалей,перша команда клубів та ДЮСШ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ виборола головний кубок,обійшовши з досить великим відривом команди Василькова та Кіровоградської області! НА святкове тренування та фотосесію завітали керівники школи,району,та люди,які постійно підтримували і підтримують спорт на Фастівщині! Дяка таким людям,як Віктор Мялик, Волинець Олександр,Володимир Куценко, Микола Гірник, Валерій Еременко,які постійно підтримують спортивно-патріотичне виховання дітей на Фастівщині! Микола Гірник передав разом з вітанням і фінансову допомогу відділенню Борової від себе та Віктора Мялика в розмірі 10 тис грн,яка піде на допомогу кращим вихованцям клубу краще підготовитись сьогодні влітку на спортивних зборах в Карпатах та ремонт практично клубного мінівена,який вже в четвер повезе 8 вихованців клубу на Чемпіонат України в м. Луцьк з панкратіону…. А кубки ще завітають в Фастів і в Томашівку, де займаються відділення клубів тренерів Хоменка Юрія, Ільїна Олександра та Аліна Мокієнко, які допомогли вибороти цей трофей для Фастівщини! А потім кубок перейде на збереження Борівській школі,де займаються чемпіони та в якій був започаткований перший щорічний,тоді районного значення Фестивал бойових мистецтв на перші кубки Семена Палія. Разом до перемоги йдемо далі! Дяка батькам та друзям клубу за підтримку і допомогу.

link

архів новин:

ГРИГОРЕНКО ДІАНА. ЧЕМПІОНКА СВІТУ. ПРИВІТАННЯ
зустріч з чемпіонами
ЗБІРНА УКРАЇНИ – ДРУГА В СВІТІ ПАНКРАТІОНУ
РОСТУТЬ ДОСЯГНЕННЯ «ДОБРОСЛАВА»
КОЗАЦЬКИЙ ЛИЦАРСЬКИЙ КЛУБ. пояснення
зустріч з чемпіонами
Свято козацького гарту
подяка..
СВЯТО БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ
Організували. провели. перемогли!
табір в Дорогинці

п.с.: стосовно ремонту основного спортзалу, то необхідне рішення про надання коштів з бюджету селища  відповідальним районним держструктурам з місцевими депутатами погоджено, і тут вже справа за іншими, хто оперативно та якісно виконає замовлення… кредит на карту

Comments are closed.