Свято козацького гарту

Справжнє свято бойових мистецтв організували в селищі Борова дві ­громадські організації: федерація панкратіону Київської області і Фастівський спортивний клуб “Доброслав”

Ці дві громадські організації за погодженням із керівництвом району провели відкритий чемпіонат Фастівщини, участь у якому, окрім місцевих команд – команди ГО “Спортивна нація” і трьох команд СК “Доброслав”: “Доброслав – Фастів” (тренер Юрій Хоменко), ДЮСШ Фастів­ського району-Доброслав та КДЮСШ “Динамо”-Доброслав (тренер Олег Чернишенко), взяли спортсмени з Володарки, Миронівки, Василькова, Києва і три білоцерківські команди.

Борова не вперше приймає турніри обласного рівня, але змагань, які мали статус відбіркових до чемпіонату України і які зібрали більш як 150 найкращих спортсменів цього виду спорту від 6-ти років до дорослих майстрів, тут ще не було.

У чесній і безкомпромісній боротьбі успішно виступили команди, які представляли Фастівщину. Юні спортсмени ГО “Спортивна нація” ­переконливо продемонстрували свій високий рівень серед найменших учасників змагань – віком від 6-ти до 9-ти років. Майже всі вони ­повернулися до Фастова з перемогами, продовжуючи успіхи свого головного тренера, чемпіона з панкратіону різноманітних всеукраїнських та міжнародних чемпіонатів Максима Петренка.

Успішно виступили і 32 “доброславівці”. Вони завоювали 5 золотих, 12 срібних і 5 бронзових медалей. Бронзовими призерами чемпіонату стали Назар Рябчук із Фастова, борівчани ­Данило Кудін, Денис Деркач, Олександр Горкуценко і Руслана Бойко з Дідівщини. Срібні медалі вибороли Каріна Ільченко з Веприка, Олександр Конончук і Ліза Косенко з Дідівщини та Настя Сергеєва, Владислав Савченко, Дмитро Трач, Анастасія Костецька, Аліна Мельник, Богдан Мамалига, Антон Лунін, Інна Радушинська з Борової. А шестирічний Назар Калюжний, який не тільки був одним із наймолодших на чемпіонаті, а й взагалі вперше брав участь у змаганнях, вигравши кілька боїв, провів найнапруже­ніший та найвидовищніший фінальний поєдинок і програв лише один бал у другій додатковій хвилині. Саме за свою непоступливість Назар, крім срібної медалі, був відзначений суддівською ­колегією ще й грамотою “За волю до перемоги”. І, нарешті, чем­піонами змагань стали фастів­чани Ілля Суботін та Андрій Грищенко і новачок ­змагань, який лише два місяці займається єдиноборствами, борівчанин Данііл Каміс. А най­титулованіша серед дівчат – вже чинна чемпіонка України Діана Григоренко з Малої Салтанівки. У свої 14 років і рік занять єдиноборствами вона має лише одну поразку – ще в перших змаганнях з панкратіону, у грудні минулого року, і з тих пір не дала шансів жодній зі своїх суперниць. Так сталось і цього разу, хоча Діана змагалася відразу у двох видах: греплінг (чиста ­боротьба) і традішн (ударна техніка та боротьба). І хоч серед дівчат були дівчата і важчі, і старші від неї (одній із суперниць вже виповнилося 18), і чинні чемпіонки та призерки України з панкратіону, Діана всі поєдинки впевнено ­виграла і заслужено отримала не тільки дві золоті медалі, а ще й окрему нагороду за найкращу техніку серед усіх дівчат турніру.

Організатори змагань вдячні директору Борів­ської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталії Григорук та персоналу школи за можливість проведення змагань у чудовій спортивній залі; депутату Фастівської районної ради Миколі Гірнику, депутату облради Олександру Волинцю, приватним підприємцям Дмитру Валішкевичу з Києва та Ярославу ­Желовазі з Фастова, директору ТОВ “Автотранс” Ко­стянтину Федуну – за проведення змагань і ­допомогу в підготовці спортсменів Дідівщини, Веприка та Борової до відповідальних турнірів. Дякуємо також спортивному лікарю Юрію Бережному та фастівській “Асоціації учасників бойових дій та учасників АТО” в особі Оксани Грачкової за медичний супровід змагань, директору Борів­ського Будинку культури Олександру Чужі за музичний супровід, козакам Фастівського козацтва Володимиру Білому з Дорогинки, Олексію Колеснику з Фастова і Вадиму Будовому з Триліс та спортсменам СК “Доброслав” – за якісне суддівство, а всім спортсменам і батькам спортивного клубу – за допомогу в підготовці спортивної зали та за палку підтримку під час поєдинків, які об’єднали всіх в єдину дружну сім’ю!

За інформацією Олега ЧЕРНИШЕНКА

джерело
займ на карту онлайн

Comments are closed.