Організували. провели. перемогли!

Другий рік поспіль проведення Відкритого чемпіонату Київської обласної організації ФСТ “Динамо” України з панкратіону серед юнаків та дівчат, присвяченого черговій, нині вже 89-й річниці від дня створення товариства, було доручено Фастівському спортивному клубу “Доброслав”, на базі якого займається два відділення спортивних шкіл з панкратіону: ДЮСШ “Динамо” Київської області в місті Фастові (у НВК “Ліцей інформаційних технологій – Фастівська СЗОШ №9”) та дитячо-юнацької спортивної школи Фастівського району (в ЗОШ І-ІІІ ступенів селища Борова).

Участь у чемпіонаті, організованому Київською обласною організацією ФСТ “Динамо” України, федерацією панкратіону Київської області та СК “Доброслав”, взяли 127 найсильніших спортсменів області. Усіх їх перед початком змагань привітала заступник Фастівського міського голови Любов Ткачова, яка побажала успіху у цьому нелегкому та видовищному виді бойових мистецтв і наголосила, що окремо бажає перемог своїм землякам, спортсменам Фастівського спортивного клубу “Доброслав”. Її слова допомогли: на борцівський килим у складі команд КДЮСШ “Динамо” та ДЮСШ Фастівського району вийшли 22 “доброславівці”, які завоювали 4 бронзові, 6 срібних та 6 золотих медалей!

Треті місця вибороли учні СЗОШ №9 Даніл Смислов та Микола Шаповалов, борівчанин Назар Бережний, Владислав Брацлавський, який навчається у міській школі №10, та студент Фастівського автомобільно-дорожнього технікуму Олексій Костецький. Срібло дісталося студенту Валентину Боржимському, учневі СЗОШ №9 Іллі Дідківському, школярам із Фастівця Сергієві Вітовщику та Ілоні Фарині й учням Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. Костянтину Кривоносу та Артему Стрельбіцькому. А чемпіонами Київської області стали учень ЗОШ №1 Владислав Курмаз, Ілля Шеремет з Малоснітинської школи, учні СЗОШ №9 Денис Рудяк та Данило Мільков, борівський школяр Олександр Кривонос та студент Фастівського Центру професійно-технічної освіти Денис Войтенко.

Підготував спортсменів до змагань Олег Чернишенко за допомогою тренерів та інструкторів Юрія Хоменка, Тимофія Рудяка та Миколи Прокопенка.
В неофіційному заліку із шести клубів регіонів Київської області, де найбільше поширений панкратіон, “Доброслав” посів друге місце, поступившись лише миронівським спортсменам, які завоювали 12 золотих, 2 срібні та 5 бронзових медалей.

Інф. СК “Доброслав”
джерело кредит на карту

Comments are closed.