СВЯТО БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ

СВЯТО БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ПРОЙШЛО НА ФАСТІВЩИНІ!

7 травня в смт. Борова пройшов вже третій Фестиваль бойових мистецтв на кубки Фастівського козацького полковника Семена Палія. Головними організаторами змагань є Київська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства Динамо України, Фастівський козацький курінь українського козацтва, відділ освіти Фастівської РДА та Фастівський спортивний клуб «Доброслав» за підтримки місцевої влади в особі голови селищної Ради Вороб’я Федора Володимировича.
На свято спорту завітали гості з Василькова, Білої Церкви, Володарки, Миронівки, Фастова та Фастівського району! Всього 11 команд, які практикують різні види бойових мистецтв (панкратіон, бойовий гопак, бойове самбо, джиу-джитсу та бразильське джиу-джитсу, рукопашний бій) виборювали спортивні кубки Семена Палія в ударній техніці та кубки ручної роботи фастівського козацького полковника Семена Палія, які виготовив власноручно і презентував молодий скульптор Фастівського козацтва Олександр Парщин, в чистій боротьбі.
Свято розпочалось з урочистого внесення прапорів України та козацтва козаками та кращими спортсменами Фастівщини, виконання державного гімну хором Борівського будинку культури (керівник Чужа Олександр) разом 150тьма учасниками змагань, організаторами та гостями свята, вручення гостям фестивалю святкового караваю від гостинних господарів, показовими виступами відділення бойового гопака та панкратіону смт. Борова та словами привітання керівництва Динамо (Гаврилко О.Л.), козацтва (отаман О.Чернишенко та сотник сотні Семена Палія Древецький А.А.), господарів змагань (селищний голова Воробей Ф.В. та директор школи Григорчук Н.В.), командира роти десантників 79 десантної бригади, захисника донецького аеропорту, інструктора з панкратіону СК «Доброслав» та козака Тимофія Рудяка та головного судді змагань, віцепрезиденту федерації панкратіону Київської області ( Дем’янцев В.І.).
В безкомпромісних поєдинках кубки в розділі боротьби вибороли: ІІІ місце – ГО «Спортивна нація» м. Фастів, ІІ місце – СК «Арена» м. Миронівка та І місце – ДЮСШ Васильків 1. В Розділі ударної техніки з боротьбою третіми стали знову ГО «Спортивна нація» м. Фастів, другими стали ДЮСШ Васильків та переможцями третій раз поспіль стали спортсмени СК Доброслав – КДЮСШ Динамо.
Доброславівці виступали трьома неповними командами на цих змаганнями. Бронзовими призерами фестивалю стали Рябчук Назар, Мочарський Ілля, Дяченко Ілля з Фастова, Мельник Максим, Шевченко Роман, Гребенюк Павло,Кривонос Костянтин, Костецький Володимир з Борової та Конончук Олександр і Камінський Єгор з Дідівщини! Срібними призерами змагань стали фастівчанин Гриценко Андрій, Савченко Влад, Деркач Денис, Горкуценко Олександр, Головко Сергій, Бережний Назар, Стасєєв Владислав, Вдовихін Андрій, Янківський Вадим та Кривонос Олександр з Борової та Середенко Володимир з Дідівщини і Костецький Олександр з Веприка! І чемпіонами фестивалю бойових мистецтв стали Борейко Віталій з Веприка, Лунін Антон та Руденко Роман з Борової та Суботін Ілля з Фастова! Спортсменів до змагань підготували тренери Хоменко Ю.М., Чернишенко О.І. та інструктор Пшеничний Володимир.

Велика дяка небайдужим людям, борівчанам Гірнику Миколі та Руденку Роману, депутату обласної ради Олександру Волинцю, козакам Довбні Веніаміну, Колеснику Олексію, Білому Володимиру, Прокопенку Миколі та Ващенко Василю Васильовичу, Олегу Поліщуку а також козачкам Вікторії Бережній та Пруднік Лесі за допомогу в проведенні та підготовці свята. Представникам Фастівського козацтва Древецькому Анатолію, Наталці Фещенко та Лунейко Валентину подяка за надання індивідуальних призів спортсменам змагань, а козаку Улятовському Олександру та його колезі по медичній службі Пьоришкіну Андрію – за якісне медичне обслуговування змагань. Спортсменам відділень СК «Доброслав» з смт. Борова та с. Дідівщина – за підготовку фестивалю та допомогу в суддівстві, а також всім організаторам, батькам та дітям, які допомогли черговий раз провести це свято спорту та патріотизму на Фастівщині!

джерело

..ще фото:


займ на карту

Comments are closed.