компутери. prozorro. 1 133 000 UAH з ПДВ

..відслідковуємо на сайтах тендерних закупівель поточні оголошення, які проводять місцеві держустанови, і намагаємося розібратись у мотиваціях і тд. Цікаво, що минулого разу махінації на цій ниві були відвертими і очевидними, варто лише було провести порівняння цін в рахунках та прайсах, щоб зрозуміти це. Тепер якийсь дивний танок з тендерами навколо 1 133 000 UAH з ПДВ – Комп’ютерне обладнання та приладдя! Мова про закупівлю 22 комплектів оргтехніки для закладів освіти Фастівщини!

..минулого разу керівництво району запевняло, що певних осіб від подібних тендерів буде усунуто, і вони триматимуть їх на особистому контролі, і тд і тп. Але в нових паперах протоколів “ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ на закупівлю товару” стоїть текст “ЗАТВЕРДЖЕНО Рішенням тендерного комітету Протокол від “20” червня 2019 року Голова тендерного комітету ___________________ О.Й. Рудаківська”! Тобто, тут все без змін, і ті що нас запевняли – пошуткували?

..далі за торгами: перший раз сумма цього тендера виникла у 23.11.2018, потім у 10.04.2019, і тепер 27.06.2019. Кожен раз інший підрядник, і торги відмінялись у двох випадках (якісь невідповідності чи технічні проблеми), а в третьому взагалі не відбулись. Можливо скоро оголосять новий тендер на цю сумму, чітко вкажуть на комплектність (щось там про ос), і нарешті оберуть постачальника. Згодом перевіримо закуплене з реальною ціною, і тоді матимемо нагоду поспілкуватись про це, або все буде добре і нагода буде зайвою. Хтозна..

.. або якщо підійти з більш критичною оцінкою, то можливо в попередніх випадках просто не домовились про “вдячність” замовнику, але згодом дійдуть і домовляться (курс падає, техніка дешевшає, якісь дрібнички проігноруються) до цікавої сторонам величини.

..паралельно відбуваються значні зміни у освітян шкіл смт Борова, які патронує підозрювана у шахрайських діях особа, і це не надає довіри.

п.с.: повторю текст ..хотів би і я задати питання особисто представнику з м.Фастів,  начальнику відділу освіти О.Й.Рудаківській, стосовно минулорічної історії з придбанними для місцевих шкіл оргтехніки за трохи завищенними цінами, .. Тоді трохи “нагріли” з оргтехнікою, здається тепер теж хочуть “нагріти”.. але коли трапився такий момент, вона просто від питання втікла. Мусимо питати так..

пдслхн брва 16.12.2018 компутери. додаток..
компутери. прозоро. додаток..22.12.2018
компутери. прозоро. оферта за..6.09.2018
пдслхн брва 16.12.2018 компутери займы на карту

Comments are closed.