Білки. зонування. сад

..під час прибирання “шкільного” саду і яру ( колись він теж був “шкільний”), виникли певні роздуми: чому все захащено, чому стільки сміття, хто його припер сюди, чиї ці складені у копицю гілки, хто приніс ці пляшки ітд. І чому щорічне прибирання змушує боротись з цим безладом!

..яр, який колись був рукотворним шкільним ставком, що свого часу виник на краю Калабалінського саду, замулився і висох, з часом захащавів і став смітником, і тільки нещодавно місцеві активісти почали створювати з нього стадіон і створили вже ігровий дитячий майданчик!

..на схемі це сектор 1 – той самий “яр”, що тепер всі кажуть “стадіон”, попри його неготовність, але ж..

на схемі сектор 2 – ділянка саду шкільного, що надавалась під городи вчителям і охочим, а тепер просто зарослі бур’яну і чагарнику! Саме сюди сміттєноші підкидують свої “скарби”! А можна цю ділянку розчистити , рекультівіровати і..створити гарну галявину, лавки поставити і тд..

на схемі сектор 3 – ділянка ще існуючого саду, висаджену під керівництвом Калабаліна, котра ще жива і плодоносить, але потерпає від невігласів і…. сусідів, що сприймають той сад як продовження власного двору, там складаючи своє сміття і тд.

на схемі сектор 4 – ділянка саду-городів, що так само запущена, але іноді хтось там неначе копирсався, та загалом має аналогічний стан до секторів 2 і 3.

на схемі сектор 5 – ділянка “приз”! Саме сюди зносять сміття всі несуни, як вокзальні прибиральники від залізниці, так і місцеві, що спішать на електричку і кидають свої пакунки. Там неодноразово ловили несунів, прибирали-закопували гори принесенного, розчищали і тд. ЕфФект – нульОвий!

на схемі сектор 6 – ділянка що є “зеленим парканом” або посадками підпорядкованними залізничникам (бо вони туди сміття зносять), але на кадастровій карті вказано інакше – то не їхнє.. Їхня зона відповідальності на межі нашого н.п. і далі тільки наше.. Тож розчистивши і прибравши все, можна отримати гарну паркову зону, а не смітники..

..а далі все залежитиме лише від місцевих, котрі будуть створювати це все, доглядати, зберігати і тд.

п.с.: окремі хитро..ані персонажі той сад вже “поділили”, і навіть паркани ставить почали та грунти копати, але то нахабство швидко припиняється, коли люди проти цього підіймаються..

..ті хто дочитав до самого низу, мають нагоду ще побачити додатковий сектор – сьомий..

..він є також частиною посадок біля залізниці, і теж захаращений, але його вже частково офіційно оформили як власну ділянку і..забудували. Можливо подібний прогрес і далі піде.. микрокредит

Comments are closed.