очисні смт Борова

..після статті в інтернетах про нечистоти що течуть до Стугни, в авральному порядку прибули всі відповідальні представники, від екології і сес до мнс, і звіряючись з погодженною у профільних закладах і прийнятою згідно актів у підрядника документацією, а також притримуючись законних вимог і правил, провели оперативне ліквідування наслідків і зупинили виброс нечистот до блакитної шістидесятикілометрової притоки Дніпра!..

…то текст з паралельної реальності (то сарказм), бо нічого такого не відбувалось взагалі, і відповідні папери, де бср прийняла після реконструкції на 8 млн. грн зданий об’єкт – відсутні, як і підписи сторін (є лише згадка про кошторис). Так, наші гроші (а смт Борова взяло на себе частку, згідно угоди) і гроші державні (що як фіндопомога надійшла) було витрачено на цей об’єкт, і результат…. неУвтішний. 

..чому так сталось, де тепер ті всі документи, хто їх погодив і нестиме відповідальність – ще не відомо. Це по реконструкції.. А по факту, об’єкт дааавно втратив свою цільову функцію, як тільки хтось дозволив там повирізати на металобрухт майже ВСЕ обладнання, що встановлено було ще за часів радянщини, і занедбав відстійники та припинив (чи обмежив) повноцінне фінансування установи ..


..ці фото за 2011 рік


..компресор. один.


..відсутні люки. Пішли як “біткоїни”


..відстійник.

..про актуальний стан об’єкту повідомлялось неодноразово, часто з консультацією фахівця з місцевого ККП, що пересидів усіх перманентних своїх керівників, котрим писав доповідні і листи, і досі є єдиним хто ще розбирається в цьому господарстві..


..це фото за очисні. реконструкція. 30.10.2018

..тож струмки з фекаліями будуть і далі живити річку Стугну, рятувати від посухи, як і раніше.. А коли очисні запрацюють, і коли “золотарям” вмикнуть встановлене обладнання на всю потужність, і написане на паперах почне працювати, наразі не відомо.. займы онлайн

Comments are closed.