Фекальна рІчка

Фекальна рІчка, джерелом якої є водоочистна споруда в адміністративних межах Борівської селищної рада, почала активно вливатися в річку Стугна. джерело
Зразок заяви для звернення.

Міністру екології та природних ресурсів України

Семераку О. М.
Про забезпечення контролю за дотриманням
природоохоронного законодавства та законодавства з питань екологічної безпеки
Шановний Остапе Михайловичу!
В адміністративних межах Борівської селищної ради Фастівського району Київської області знаходиться водоочисна споруда (далі по тексту – водоочисна споруда). Протягом тривалого часу з водоочисної споруди скидається неочищені каналізаційні відходи у річку Стугна, що супроводжується стійким неприємним запахом у місці скиду відходів (місцезнаходження водоочисної споруди та місця скиду каналізаційних відходів відображено на карті в Додатку №1).
Тому, на підставі п. 2 ст. 50 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» щодо гарантії громадянам України екологічної безпеки та з метою запобігання екологічної катастрофи, а також, відповідно до напрямку дій, функцій і повноважень Міністерства екології та природних ресурсів України, прошу Вас забезпечити контроль за дотриманням природоохоронного законодавства та законодавства з питань екологічної безпеки, сприяти здійсненню наступних дій:
1. організувати та провести перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства та законодавства з питань екологічної безпеки, а в разі виявлення правопорушень, оформити матеріали про адміністративні правопорушення по суб’єкту господарювання, а саме, водоочисної споруди в адміністративних межах Борівської селищної ради Фастівського району Київської області;
2. в разі виявлення правопорушень на вищезазначеному суб’єкту господарювання, розрахувати розмір відшкодування та сплати збитків, заподіяних державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства та законодавства з питань екологічної безпеки;
3. опломбувати або опечатати вищезазначений суб’єкт господарювання, окремі його цехи (дільниці) і одиниці обладнання, в разі обмеження чи зупинення (тимчасово) діяльності суб’єкт господарювання і його об’єктів.
Прошу Вас надіслати відповідь письмово на поштову адресу або электронну адресу: (вказати своє ім’я, поштову або єлектронну адресу)

Додатки:
– Додаток №1 – карта з відміткою місцезнаходження водоочистної споруди та місця скиду каналізаційних відходів у річку Стугна (можно вставити скрін з Googlee maps).
Посилання на електронне зверненняhttps://menr.gov.ua/content/electronne_zvernennya.php

займы на карту

Comments are closed.