пдслхно брва. Білки. сміттєноші


Як повідомив у групі селища Борова, що на Фастівщині «Підслухано Борова» очевидець події Антон Куликовський, 28 січня цього року працівники станції «Мотовилівка» зібрали сміття зі сміттєвих урн на залізничній зупинці «Білки» і, не соромлячись, висипали його прямо біля стежки, що веде від перону до саду.

Цей ганебний випадок був зафіксований ним на відео:

Зупинка Білки, 28.01.2019. Працівники станції Мотовилівка зібрали сміття зі сміттєвих урн на зупинці Білки й висипали біля стежки, що веде від перону до саду.

Опубліковано Anton Kulikovskyi Понеділок, 28 січня 2019 р.

Це відео обурило багатьох мешканців Фастівщини, адже чимало з них кожного дня катаються електричками на роботу до Києва і можуть спостерігати власними очима засмічені узбіччя залізничних колій.

Обурені користувачі соціальних мереж розповідають, що подібна ситуація спостерігається на залізничних зупинках «Півні» та «Вишняки», а також на станції «Мотовилівка», що розташовані на території Фастівського району на шляху з Фастова до Києва. Люди розказують, що на їхні зауваження працівники «Укрзалізниці» відповідають, що мають таку вказівку від свого керівництва викидати сміття на узбіччя та в лісопосадках.

Очевидно, в цій ситуації багато питань виникає до керівництва «Укрзалізниці», яке допускає подібну ситуацію зі сміттям на підвідомчій території та не карає тих, хто віддає подібні накази.

Інформаційна агенція «Погляд» надішле інформаційний запит до залізничного відомства, щоб воно прокоментувало цю ганебну ситуацію, адже у країні, яка прагне інтегруватись до Європи, таких ситуацій просто не повинно бути.

Пам’ятаймо: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

микрозаймы

Comments are closed.