архів. ЗБІРНА УКРАЇНИ – ДРУГА В СВІТІ ПАНКРАТІОНУ

ЗБІРНА УКРАЇНИ – ДРУГА В СВІТІ ПАНКРАТІОНУ І В ФІНАЛІ КУБКУ СВІТУ З ПАНКРАТІОНУ В УГОРЩИНІ! І немала заслуга в цьому наших спортсменів з Фастівщини! 8 золотих,4 срібних та 6 бронзових нагород здобули вихованці ”Козацького лицарського клубу” та СК ”ДОБРОСЛАВ”!

Діана Григоренко здобула відразу 3 золота і срібло світового Форуму! Мельник Максим здобув золото,Деркач Денис – срібло і дві бронзи,і Приходько Тимофій став чемпіоном і двічі срібним призером змагань! (Всі спортсмени Борівського відділення КДЮСШ ДИНАМО). Ільченко Каріна з Веприка стала чемпіонкою та бронзовою призеркою змагань,Ткаченко Анастасія з Томашівки здобула золото і срібло,а Артур Будовий з Триліс – срібло і бронзу кубкових змагань! (всі ДЮСШ Фастівського району). Кращий спортсмен відділення панкратіону Фастівської ДЮСШ відділу спорту Гриценко Андрій став чемпіоном та срібним призером фіналу кубку світу в Будапешті цього року! Тренером,який представляв і опікався спортсменами з Фастівщини в Угорщині,була Мокієнко Аліна з Томашівського відділення ДЮСШ Фастівського району з панкратіону! Крім неї спортсменів до змагань готували і пишаються їхніми результатами Олег Чернишенко та Юрій Хоменко!


Дяка людям і організаціям,завдяки яким діти потрапили на ці престижні міжнародні змагання: спортшколи Фастівського району та Фастова (частково фінансували двох спортсменів та тренера), обласному та районному депутатам Олександру Волинцю (Oleksandr Volynets), Валерій Еременко, меценату Віктор Мялик, підприємцю з Києва ДМИТРУ ВАЛІШКЕВИЧУ, селищним радам с. Томашівки та смт. Борова,та особливо батькам відділення українського рукопашу Спас смт. Борова за зібрані для дітей кошти в фонд допомоги талановитим спортсменам! Разом ми сила,єдина українська родина,і про це завжди треба пам’ятати і простим громадянам,і депутатам,і державним мужам країни,адже через дітей ми робимо майбутнє України кращим!

Діана Григоренко,краща спортсменка Борівського відділення українського рукопашу Спас та панкратіону спортивних шкіл Фастівського району та обласної КДЮСШ Динамо та ГО ”КОЗАЦЬКИЙ ЛИЦАРСЬКИЙ КЛУБ” вчорара вночі завоювала в фіналі кубка світу з панкратіону в Будапешті три золота і срібло! Виступала в абсолюткі (при вазі в 60 кг боролась з суперницями більше 65 кг!),провівши за кілька годин до 10 боїв,програвши лише один румунці, важчій на 15 кг. Гордість України!

джерело

архів:

РОСТУТЬ ДОСЯГНЕННЯ «ДОБРОСЛАВА»
КОЗАЦЬКИЙ ЛИЦАРСЬКИЙ КЛУБ. пояснення
зустріч з чемпіонами
Свято козацького гарту
подяка..
СВЯТО БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ
Організували. провели. перемогли!
табір в Дорогинці срочный займ без проверок

Comments are closed.