архів. бср. події 8.06.2018

..в селищній раді Борової (бср) до тимчасово виконуючого обов’язки секретаря ранком було занесено папіри, про які він давно мріяв і весь час на них посилався (ідіть в суд, принесете рішення, аппеляція і тд.), йому запропонували виконати законне рішення суду і..звільнити те місце, що він з порушеннями отримав і наразі посідає. Тимчасовий в.о. з радістю підхопився, зі словами “подяка” і “нарешті” вже хотів почати цілувати руки своїм визволителям, бо так йому набридло те сидіння в тому кріслі..

..але вже на виході в дверях він згадав про недороблені справи і ті величні плани: про недописані відповіді на запити і численні прохання, про величезну чергу у дитсадок і проект будівництва нового дитячого садка, про будівництво поліцейського відділку, про завершення стадіону і парку, про асфальтування шляхів селища, про завершення очисних споруд, про боржників по податкам від нексту до мерксу, що різко став і передумав! І вже його ніяк не вабили ті папіри з печатками і рішеннями судів, і та шалена дяка від односельців у вигляді зарплати за важку працю його вже не гріла, бо ще стіільки планііів – а його тут попросили звільнити нагріте місце. Кріселко рідненьке, як же так? В голові тимчасового в.о. трапились якісь хиби, він тикався зі своїми ключами на звязці і зачиняв-відчиняв всі доступні йому двері, постійно грів своє вухо телефоном і розмовляв наче сам з собою, навіть хамив присутнім і робив вигляд дикої ОзОбоченності, а потім наслухавшись порад таємничого голоса з трубки телефону починав вимагати нових доказів які підтерджують, що ті папери дійсні. Одним словом, гуморив на повну!

..зазвичай такі події в селищі Борова супроводжуються спеціально запрошенними “весільними генералами” у особі поліціянтів з району, котрі незабарились і відвідали наш захід, чим додали події вагомості і традиційності. Так було раніше, так робилось нещодавно, і тепер теж так. Новоприбулі долучились до подій, опитали свідків-причетних, склали вкотре власне враження про наше селище, порадили бути чемними одне з одним і… залишивши невеличкий пост для охорони порядку, відбули по власних справах.

..у поданих поліціянтам заявах нема ЖОДНОГО слова про тілесні ушкодження або силові сутички чи інші моменти, жодного слова про розбите чи зламане приватне майно, там лише головне: одні бажають виконання рішеня суду, інші протидіють цьому бажаню, навіть порушуючи закон!

..у той час як це все точилося, з боку тимчасового в.о. надійшло повідомлення “пропала печатка”, і розгублоне “О”! Всі присутні схопились за голови: це ж ніколи такого не було і от – знову! Ти ж минулого разу вкрав печатку, коли замки ламав у дверях, а тепер хто? І давай під столи та у шухлядки заглядати, у папки і зошити, але до рюкзачка в.о. не дійшов ніхто. Забули?..

..згодом присутні вгамувались, почали переглядати новини на фб, де незримий підпухлий свідок описав події які він не бачив і не чув, але мав гарну поінформованість аж до бентеги. Щоправда той “гусляр” лабав по клаві одне, а присутні і свідки бачили зовсім інше, того посміялись з плугатаря як з хворого брехунця. Багатьом згадались їхні ніжні обійми з в.о. і всі все зрозуміли. Голуби..

..ще потішила одна “незрима очевидиця”, в якої щось палало на голові, котра взагалі до наших теренів ніяким боком, але “велике видно здалеку” і вона почала давати оцінку подіям сидячи за 50 км! Запросіть її у “прогноз погоди” чи у “лото” – безцінний працівник!

..пояснення для широкого загалу, у менш саркастичній формі, про перебіг подій з папірами і тд. плануються незабаром. Інтрига зберігається лише з бажанням почути  щось новеньке від оппонентів,. котрі свого часу взагалі не бідкались правовою стороною питання, а лише топили все в грошах і дурили людей дутими фактами, котрі за минулий час (майже рік) так і не підтвердились. Жоден! І суд це довів…

..а ще видно, що ті “хазяї” насправді не є господарями, а є звичайними манкуртами, котрі самі ЖОДНОГО рішення на користь нашого селища не прийняли і не втілили. Де обіцяні парки-стадіони-асфальт-очисні-поліція-тротуари і тд? Нема їх. А чому? Бо їх поставили не створювати своїм односельцям добробут, а вирішувати якісь інші справи… І тільки власні зарплати та премії їх цікавили, та те що їх “господар” ім вкаже робити, що і видно за минулий рік..

..це текст саркастичний і гуморний, бо втомило постійне надання фактів які ігноруються або перекручуються, жодне із зазначених осіб вказано без імен, але якщо щось співпало – то це випадково!

..для оновлення про події, архів:
сесія N20 скликання VII
сесія БСР N20. частина 2.
БСР. рейдерство?
БСР. вскривання дверей
БСР. віче 26.07.2017
БСР. доля печатки..
БСР. позачергова сесія. пояснення..
звернення громади.
буремна Борова
збори 30.07.2017. відео
звернення ініціативної групи
До депутатів ..

п.с.: темні кадри в бср не випадково, там до цього часу нема світла, дріт прокинутий через вікно є через всю будівлю єдиним джерелом живлення електроприладів!


п. п.с: перечитали? згадали ?.. от вам і відповіді про втрачений час і можливості, коли кловуни посіли на посади, де нічого не робили корисного, а все розвалили. Тоді і про ОТГ, і про стадіони і шляхи, і розвиток треба було думати і робити, але… лише бюджетних боргів наробили і світло крали, бо свої рахунки були порожні – нахазяйнувались… Аналогії з справами тоді та у державі тепер очевидні.. срочный займ без проверок

Comments are closed.