дроти в бср

..23.05.2018 в бср відбулось тотальне модернізування наявної внутрішньої системи електромереж! Існуючі електричні розетки, котрі вмуровані і підключені згідно норм і вимог, було відторгнуто і забуто, а натомість проклали високомодернізовані і супернадійні кабелі і подовжувачі, які підняли рівень продуктивності бср до захмарних висот. А чому кабелі розкладено по підлозі? Так дуже “тарапіліся” втілити інновацію!!!

..але насправді картина трішки інша, як кажуть окремі люди, наші “генії” з бср банально не сплатили за світло, бо начебто коштів нема, от їм його і відімкнули! Мабуть брешуть та наговарюють на бср, там такого бути в принципі не можливо: податки підприємці сплачюють, надходження по державних програмах йдуть, перерахунки з фондів і тд. вливаються-заохочуються, сніг в квітні прибирається, втілюються безліч необхідних проектів, власне тому й людей беруть ще на роботу і премії-премії та усіляки допомоги фінансові нараховують собі і оточуючим. Хіба жалько? Стільки робиться роботи…

..як кажуть: ото хазяйни, ото допрацювалися.. дбл, б..я!

п.с.: дріт прокладено підлогою, навтикано чимало споживачів, розгалуження і навантаження безкотрольне, перекинуто “воздушкою” у вікно і у кабінет першого поверху де “ощадкаса” введено і підключено! Це – держустанова! А якщо раптом когось з відвідувачів чи працівників торкне током, то хто відповідатиме?

взять займ онлайн

Comments are closed.