архів. Білки. яр. ями. 1.06.2018

.архівне повідомлення. Про подію 29.05.2018 на Білках у яру, де встановлено дитячий майданчик, нещодавно повідомляли. А вже 1.06.2018 там невідомі особи продовжили свою справу – копати рівчаки під фундамент, а почали свою працю з розбирання ігрового дитячого майданчика, котрий встановлено завдяки зусиллям місцевої громади!

Свого часу громада почала яр освоювати і переробляти “стадіон. Білки. 17.08.2016“, жила чутками “Бі

 

лки. чутки. яр“, збиралась “Білки. збори. яр”, писала листи “Білки. лист громади. яр“, потім був час очікування “Білки. яр. актуальний вид“, разом готували площину для монтажу “благоустрій. майданчик на Білках“, працювали над проектами і залучали фахівців “ГО “Рух”. Білки. стадіон“, прибирали знову і готовили стадіон “Білки. стадіон. 24.09.2017“, громада зверталась у бср стосовно пояснень по розподілу яру під будівництво “питання стадіону в яру. сесія N23 скликання VII“, прибирали на суботниках “суботник на Білках 14.04.2018“, потерпали від потопу “потоп на Білках 16.04.2018“.

..майданчик для малечі, котрий отримано від добродія на прохання місцевих мешканців для своїх дітей, на кошт бср і за сприянням активістів, було встановлено! А майже через рік хтось невідомий його почав нищити..

..у попередній розмові з найманцями-будівельниками було отримано чітку від них обіцянку: все поломане перед від’їздом вони обіцяють починити і розібране зібрати, щоб все було як до їх втручання. Вони запевнили “що це справа 5 хвилин” і вони обов’зково все зроблять і полагодять.


..авто будівельників. Зверніть увагу на бите лобове скло..


..фрагмент! Потім вони будуть розповідати, що то їм його побили, коли зупиняли. Брехуни!

..прийшов їх замовник, котрий мешкає поруч, і на прохання надати пояснення своїх дій і дозвіл на будівельні роботи, почав питати “а чи є в нас дозвіл на дитмайданчик?”. На питання до нього “що тут планується будуватись?”, він відповів коротко “а ти хто такий?”, і на останок спитали його про наявність згоди від громади його діям – почалась традиційна для людей такого штибу слинно-фекальне фонтанування словами і образами у бік оппонетів. Розмова зайшла в глухий кут, робітники зрозумівши безцільність своєї роботи почали тихенько згортати свою діяльність, поспілкувались про щось з замовником, сіли у своє авто і…. ходу. Покинувши розібраний дитячий майданчик і розриті траншеї на схилі. Спроби їх зупинити були, навіть ввічливо попросили виконати свою обіцянку, але вони ї проігнорували і дали по газам…

..перші хвилини після коллізії.

..а далі все було банально: їм було людиною перегороджено рух, вони спробували об’їхати перешкоду на швидкості, але …отримали пошкодження бічного дзеркала і швидко зупинились. Почались “качелі”, типу їм нанесено шаленного збитку і вони щас тут всіх… але в нас було до них лише одне прохання: спочатку починіть вами поламане, як ви і обіцяли! На галас зібрались люди, викликали представника з бср, поліцію, дільничого. Прибулим було надано поясненя стосовно причини і наслідків – поліція забрала свої заяви, замовник цих будівельників спочатку пускав “бульки” і всім тикав та хамив, а потім стишився і огризався до всіх. Горе-будівельники зрозуміли, що обіцянку треба виконувати і вони нікуди не поїдуть до її втілення, дістали свої інструменти і хутенько все поладнали: стовпчики вкопали, парканчики зібрали, гойдалку вбетонували, пісочницю встановили на місце. А ще самостійно засипали вириті власноруч траншеї і… спокійно поїхали геть.

..висновок: майданчик поновлено, траншеї засипано, горе-сусід зі своїм басейном отримав від громади усну догану, поліція отримала нові протоколи, горе-будівельники отримали побите дзеркало, втрачений час і заробіток, а також важливий досвід – обіцянки треба виконувати!


..фрагмент робіт по поновленню зруйнованого майданчика силами самих руйнаторів.


..забирають свій генератор.


..ось так треба було зробити одразу, як і домовлялись, а не тікати і отримувати супутні проблеми. Та й робить прийшлось все рівно, але під тиском обставин..


..власноруч вирите самі й засипають. Також все відбувається спокійно і без зайвого шуму.

архівна інформація:Білки.
Білки. стадіон. 29.09.2017
Білки. стадіон. 28.09.2017
Білки. стадіон. вечір. 27.09.2017
Білки. стадіон. вечір. 26.09.2017
стадіон.26.09.2017
Білки. стадіон.18-23.09.2017
Білки. стадіон. 24.09.2017
ГО “Рух”. Білки. стадіон
благоустрій. майданчик на Білках
Білки. лист громади. яр
Білки. збори. яр
Білки. чутки. яр

п.с.: через півроку ці ображені “роботяги” подали до суду, мотивуючи позов нанесеним шаленним збитком завданим під час опору їхнім діям, і бажаючи отримати компенсацію. Але програли. Громада відстояла тоді себе і свій майданчик.

Comments are closed.