Білки. лист громади. яр

..отримано е-поштою листа, де в продовження теми про “Білки. збори. яр” викладено для оприлюднення наступну інформацію, котра є нижче. Далі мовою оригіналу..

..надав Слава Маслюк ось цього листа, якого він сьогодні (27.06.2017) віддав в селищну раду, зареєстрував і якого, як йому обіцяли, будуть розглядати на виконкомі в п”ятницю, 29 червня. Просив викласти на сайт з коментарями, щоб інформувати громадськість про подію.

 

До Борівської селищної ради

копіяв.о. голови  

Босому Д.А.

Ми, група громадян України (жителі селища Борова), проживаючих на масиві Білки в районі вулиць, Остапа Вишні, Щаслива,Польвої та інших,вирішили звернутися до Борівської селищної ради з приводу організації спортивно-дитячого центрудля жителів нашого масиву – Білки, та відповідноюридичного оформлення документів на земельну ділянку по облаштуванню даного комплексу, зауважуємо, що на масиві Білки проживають більше 1350 людей в тому числі близько 300дітей, центр включатиме в себе міні-стадіон, дитячий майданчик, спортивний майданчик, паркову зону відпочинку .Ідея полягала в тому, щоб маленьким діткам бум дитячий майданчик (місце, де вони зможуть в ігровій формі пізнавати світ, розвиватись та рости гідною зміною нам), апідліткам –надати розумну альтернативу вулиці (де вони піддаються впливу алкоголю, паління та не кажучи вже про- наркотики) грати в футбол та займатися спортом..Але відчуттятаке,щонашіймісцевійвладіцезовсім не цікавота не потрібно. Зпропозиціею про створення комплексу ми звернулися рік тому, на початку червня 2016 до Борівської селищної ради, для проведення обстеження ділянки території старого засміченого яру, яку ми пропонували використати для цього.Дана ділянка розмірами 40 на 90 метрів, була на той час суцільним смітником (бите скло, пляшки, шприці, побутове сміття тощо), що заріс густими кущами та залишками напівзасохлих  старих дерев (верби, тополі, граба та акації), були величезні ями. Від селищної ради, через декілька днів до нас приїхала депутатська  комісія в складі: секретаря селищної ради Босого Дмитра Андрійовича та депутатів Кізяна Максима Миколайовича та Микитюк Людмили Олексіївни. Комісія, яка обстежила цю ділянку(яр) та прилеглі території, вислухала наші пропозиції щодо вивозу сміття, розчистки території,  корчування пеньків та вирівнювання цієї території грейдером, після чогобуло обіцяно, в усній формі,сприяння з боку влади у нашому починанні, погодили нам ці роботи, давши усний дозвіл на їх проведення, особисто про це нам сказав  секретар Борівської селищної ради Босой Дмитро Андрійович. Тоді ми навіть подумати не могли, що через рік,.через не правильно подану заяву,(так як ми не юристи і не знали, як правильно треба було написати цю заяву),яку нам селищна рада чомусь не підсказала виправити . доведеться доводити свої наміри. Нам достатньо було слова, ми їм вірили і віримо досі сподіваючись, що це просто непорозуміння, яке вони самі і допоможуть нам виправити.

Заручившись підтримкою селищної ради, люди зібрали  8000гривень та за допомогою нашого односельчанинаМялика В.Н. , який найняв техніку та дав 5 тисяч гривень  почалися роботи,  вирізали старі кущі, гнилі дерева, викорчували екскаватором коріння, яке вивезли на смітник, грейдером розрівняли цю територію і це все було зроблено руками місцевих мешканців. Для цьогобуло залучено дуже багато людей і проведена значнаробота: 6(шість) КАМАЗів сміття та коріння з дерев, яке краном вантажили на камазвивезли на Фастівський сміттєвий полігон, заплачено більше 1000 гривень за його утилізацію.Було завезено 11 вантажівокгрунту для засипання ям. На все це було витрачено більше 40000грн. Не кажучивже, про людськупрацю.

Допомогу від селищної ради ( яку нам обіцяли), ми так і не дочекалися . Коли це все було зроблено,ми знову  звернулися на початку вересня 2016року до Борівської селищної ради з  відповідною заявою.

Після проведення сесії 12 вересня 2016 року ініціативна група в складі Ломонос А., Семченка О., Кирсенка М. та Трифонова звернулися з заявою від 30 вересня 2016 року про надання рішення щодо виділення земельної ділянки для облаштування дитячого майданчика як першого етапу майбутньогоспортивно-дитячого центру,оскільки нам було повідомлено секретарем Босим Д.А. що рішення позитивне є. Заява була прийнята в селищній раді та реєстрована30.09.2017 вх. № 02-17/764

Але прочекавши місяць, і не отримавши рішення сесії ми дізналися що це питання навіть не розглядалось. На цьому всі роботи зупинились, так як закінчилися гроші. Люди ще готові збирати гроші, є спонсори, які готові допомогти, але і  їм і нам  потрібні гарантії, що там і справді буде зона відпочинку і цю територію через рік не приватизують і її не буде продано. На разі в селищній раді розміщений генеральний план розвитку селища, на якому цей яр поділений на ділянки під забудову.

Виникаєпитання, чому нас сільськарада,цілийрікзапевняла,що дана ділянка буде наданапід спортивно-дитячий комплекс та зону відпочинку? Та чому  не булописьмовоповідомлено, щоцяділянка по генплану ,щерік тому буларозділена на ділянкипідзабудову.

Коли і ким булоприйнятетакерішення?

Тому,просимо, враховуючи, що ми за вашого дозволу провели великий об’єм робіт, дати пояснення  з цього питанняу письмовій формі згідно законодавства, щодо звернення громадян.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Врешті- решт, цю землю можна перевести із земель загального користування в землі комунальної власності сільської ради, для розміщення спорткомплексу для жителів мікрорайону Білки. Цільове призначення –рекреаційні землі, та внести зміни в план розвитку селища, не так дорого це коштує, як нас запевняють, це лише зміни. Було б тільки бажання,

червня 2017 року.

Від імені жителів мікрорайону.

  микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.