потоп на Білках 16.04.2018

..16.04.2018 на стадіоні в яру на Білках, де ще є дитячий майданчик, до нещодавно проведенного суботника вирішила долучитись ще одна людина, котра піклуючись про траву і рятуючи від посухи, вирішила полити і значно зволожити її. А що може бути краще у поливі трави на стадіоні і дитячому майданчику, ніж спустити туди свій басейн, з “цілющою” водою!

..тепер місцевим мешканцям, батькам і їх дітлахам, і хвилюватись зайве про необхідність поливу трави – добродій живе поруч і готовий у любий момент знову спустити свій басейн на дитячий майданчик і новобудову стадіону! На задрістьусім тим, хто також має подібні майданчики, але в них нема такого гарного сусіда!

..”інновація” існує давно, про її неодноразове втілення місцеві повідомляли, але лізти в чагарі і шукати наслідки в захаращеному яру було зайвим. Тепер є майданчик для дітей і в процесі будівництва стадіон, звички лишились ті самі, “зволоження” очевидне.

..до події долучились спостерігачі з комунгоспу і бср, котрі додибали на край села, оглянули всю цю “красу” і склали відповідну “осанну” автору “інновації”. Чекаємо на наслідки.


“джерело” мало витік тут..


..текло тут..


..текло тут..


..яка “краса”


..перспектива!


..ворота ще не вкопали, але х вже помили..


..для запобігання підвищенної запиленності на гойдалках трішки зволоженності не завадить..


..потічок має оптимістичний колір і запах. взять займ онлайн

Comments are closed.