самобуд мп. облкультур

..облкультур, що існує на наші податки і є державним органом Київської області, надіслав цікавого листа. Його варто прочитати повністю і згадати: чи був подібний лист, коли представники мп нападали на нашу церкву, чи коли “піп-навозний” проводив сепаратиську політику і створював осередки “казлячества”, а може їх повинні турбувати релігійні питання вітчизни а не осередка аресора? А ще спитати: чи знає підписавший цей лист функціонер Подолянець І.І. про авторів релігійних та суспільно-політичних ситуацій в Україні взагалі? Про Крим і схід Ураїни ви свою освідченність вже задовільнили, і як там у наших релігійні питання, все гарно?

..нагадаємо, що в селищі Борова (Фастівського рн., Київська обл.) є лише ОДНА Церква Успіння Пресвятої Богородиці (збудована в 1902 році) Української Православної Церкви Київського Патріархату. А ще є два діючих «храма» церкви мп (в приватних обійстях), один на Білках, а інший на вул.Соколова, і ще вони отримали землю під будівництво на «КОКОСі» (це третя ділянка) де не отримали її ветерани АТО, а також почали зведення поруч переїзда (це четверта ділянка) яка стала «детонатором» наступних подій. Разом таких «храмів» буде 4! Проти однієї — чотири!!. І це їх ще й «прітєсняют»…

далі лист.

добірка повідомлень стосовно теми:
самобуд мп. брифінг
самобуд мп. обсє
самобуд мп. добірка
самобуд мп. скандаль…
Храм московського патріархату зруйнували на Київщині
самобуд мп. думки
самобуд мп. резонанс
самобуд мп. кокос. кадастр
самобуд мп. сесія N47
самобуд мп. слідство?
28.09.2012 обговорення виділення земель..
самобуд мп. дискусія
самобуд мп. демонтаж
самобуд мп. листи
самобуд мп. посіпаки
самобуд мп. ігнор
самобуд мп в смт.Борова

..тепер варто чекати на лист-відповідь з “облкультур”, де вони всю надану інфу переглянули і зробили свої висновки, з якими нас ознайомлять. А ми тоді зрозуміємо, чи не посіпаки вони сепаратистів, і як з ними бути далі..

займ онлайн без отказа

Comments are closed.