ТСН вражає..

..служба новин виклала зроблений матеріал про одну подіїю декілька разів, кожен з яких доповнювався новим подробицями, і в останньому ролику (чи повідомленні) навіть факти переставлені місцями. А це вже помітно! Зрозуміло – ТСН лише “рупор”, що надано те й видано, але власні матеріали є і порівняти вже не важко..

..попереднє повідомлення

..стислий зміст зворушень: якби не виборчі перегони, ніхто взагалі цю тему не ворушив, бо вже тоді всі розібрались з “вкраденими” з лікарні авто. Доречі є відео, де сам “завгар” повідомляє про списаність транспортного засобу за двома ознаками: віком і пробігом! Пробіг від граничного був вже вище десь на 100000 км., а термін існування перевищив граничний на 10 років, ну і загальний стан його був “віковий”. Авто за всіма ознаками було старе, і підлягало списанню, бо вже було неробочим хламом.


..записи в техпаспорті “вкраденної” автівки.


..папіри відповідального, де заборони на авто відсутні..


..фото моменту, коли “завгар” надає пояснення представнику міліції стосовно ситуації, де всім все стає зрозуміло: старе авто повинно було списане дуже давно, фактично утримувалось на балансі з “хазяйських” міркувань, і жодного жалю за її “втратою”..


..на фото ключові особи, що вияснили ситуацію, і причин для затримки авто (і конвою) не знайшли: воєнком, міліція, людина з паперами..


..на фото видно остннє крайнє авто в кузові вантажівки (броньований УАЗ), в момент відправлення, що спричинило ці події…

Нижче добірка скрінів з сайта ТСН, де видно як переставляють події в інформації, подаючи все в неточному освітленні подій.

..стрічка новин на ранок 2 жовтня 2014 року.

..новина на 28.09.2014

..новина на 01.10.2014

..новина на 02.10.2014

..решта новин з стрічки

..виходить наступне: з старих поламаних і розтрощених автівок, іноді навіть з хламу, силами звичайних громадян, за фінансової підтримки та організацією процеса від Сулими, було зроблено декілька робочих “бойових авто”. А їх в свою чергу, за дозволом всіх причетних, було відправлено в зону дії АТО, де вже їх бійцям було передано. А тепер “завдяки” політичним ігрищам перед виборами, маніпуляціями з фактами, всі причетні стали злодіями? І хто це таке придумав, а головне – навіщо?

..мабуть скоро оппоненти всі відео та фотодокази наречуть “фейком”, бо в них є інша інформація, і наші зусилля в протидії ворогові наречуть піаром. Почекаємо..

заём

Comments are closed.