асфальт від добродія

..мешканці селища Борова в цьому році отримали чимало приємних подарунків, але ремонт доріг був одним з найочікуваніших, і тому де-що з “подарунків” зробили собі самі. Зібрали самостійно кошти та поремонтували частину доріг, а згодом кошти надали благодійники і їх підтримали місцеві бізнесмени власною технікою, і частково допомогла власною ініціативою за державний кошт фірма “Магістраль”. Свято ремонту вулиць зупинилось лише на Фастівський – брак коштів. Численні запити, спроба зібрати кошти самостійно, звернення до добродіїв – все марно, відповідь була однакова: грошей нема!

..аж раптом сталися вибори, і відвідали наше селище добродій і його команда, та пообіцяли все-все поасфальтувати. Так і сталося: з”явилася могутня дорожня техніка, робітники в спецодязі, підготовлюють поверхню і підвозять та втрамбовують свіжий асфальт, просовуючись від центру до краю селища. Титанічна робота. Ми всі радіємо за вулицю Фастівську і щасливих односельців, що користуватимуться полагодженим асфальтом, і які тепер ходитимуть по рівній дорозі.

..а вибори тут ні при чому, то просто так співпало, і добродійник нарешті знайшов наші листи-звернення, і тільки зараз з”явилися кошти на виконання робіт. І це тішить..
..варто перевірити ще запити від с.Борова, їх там чимало, і до дорожніх робіт додано буде ще безліч гарних справ!

..фото робіт, людей, техніки, стрімких автівок по латаним дорогам, і ..трішки агітації. Спонсор її заслужив.

кредит на карту

Comments are closed.