піар і наслідки..

..на майдан селища Борова, зранку 21 вересня, почали приходити люди. Купками гуртувались по-периметру, озирались в очікуванні, бо розклеєні напередодні афіші запрошували сьогодні до відвідин, на які приїде і щось пообіцяє черговий майбутній “обранець”. Так і сталось: у вихідний день в центрі селища приїхали люди (не всі місцеві), прийшли діти з жовтими і блакитними кульками, приїхав розмальований автобус, якісь дуже дивні “активісти” почали готовити місце для паркування і вмикнули гучну музику. Всі атрибути були готові..

..і ось вже приїхав здоровий тягач, де на трейлер було встановлено військову машину, приїхали ще кілька військових газонів, з”явились люди в камуфляжі. Це все було досить цікаво та інтригуюче, аж поки на бортах машин не розгледіли червоні транспоранти і агітаційні гасла – і тут все стало на свої місця: звичайнісінька передвиборча піар-акція від людини, яка вже “виконала” всі свої минулі обіцянки, і приїхала з новими..

..вкотре країна готується до виборів, знову йде вал обіцянок і елею в уха виборців, і за кіло гречки чи метр квадратний асфальту, ми оберем собі знову когось…

..є недолуге аматорське відео, де видно стиль та манеру спілкування “дорогих гостей” з місцевими мешканцями, де звичайні питання доводять до агресивної полеміки і навіть погроз – то навіщо нам ці “дорогі гості” і їх очільник? А плутанина в промовах і зайва софістика інших прибулих, взагалі нагадує якусь маячню – і це представники кандидата, його речники, що доносять тонкощі “месаджів” в масси? Дивина..

..особисто нічого проти кандидата Сольвара, а також всіх прибулих і причетних до події, я не маю: то їх вибір і вподобання. А от у решти мешканців селища Борова, певний осад після відвідин “гостями” нашого селища залишився, і здається він не є позитивний. І якщо так легко ведуться на “провокаційні” питання його люди, що агресивно та безпідставно пробують тиснуть “в гостях” на хазяїв, то здається вони усвідомлюють свою ситуацію..

п.с.: людина з натовпу, огледівши все це дійство, прослухавши спічі прибулих під гучну музику, промовила те, що у всіх вертілось в голові – краще б він ці всі кошти, що витрачає тут на свій піар, віддав нашим бійцям на ато..
..додати нічого. срочный займ без проверок

Comments are closed.