збір коштів 21.09.2014..

..сьогодні був особливий день! Традиційно встановили тент та вивісили державний прапор, поставили на видне місце карнавку і придбану для АТО вантажівку, розпочали черговий день збору коштів для підтримки наших бійців. Спочатку, як завжди це буває зранку, неквапом наповнювали невеликим купюрами карнавку, а потім почалось… Підносили і вкидували різні люди досить великі сумми, декотрі навіть забороняли себе знімати на фото, рішуче робили свою справу і йшли далі. Підходили пенсіонери, і навіть вони вимагали зарахувати свої 100 грн. до спільної сумми. Таким чином сьогодні назбирали 7000 грн!

..паралельно підходили різні люди, приносили та підвозили теплі речі, городнину, консервовані харчі, блоки курева і сірників, пляшки з олією та звичайною водою, блок згущеного молока та пакети кави-чаю, хліб і печиво, набори для гоління та папір туалетний, цукор і набори вермішелі, і саме головне, це український “наркотик” – свіже сало! Його несли чимало, в поліетиленових пакетиках просолене і ніжне, для наших бійців.
..дехто передав консервоване солоно-перчене сало, хтось приніс лоток законсервованого смальцю, а кількість різноманітних банок тушкованого м”яса була вражаюча. Досить зворушливо виглядала домашня консервація, з написаним власноруч назвами законсервованих продуктів, на різних банках..
..фактично завантажили повністю бус за ранок, харчами і речами, які оперативно вирішили передати бійцям в зону АТО.

..добірка фото, де “впіймали” добродійників..

..пошук вільних і готових прийняти вантаж шпиталів-волонтерських баз видав в м.Біла Церква телефон і адресу, після перемовин куди все відвезли для розвантаження. Активісти селища допомагали вантажити авто, вони допомогли його і розвантажити, розкласти на полиці та свої місця все привезене.
..волонтерський пункт в м.Біла Церква прийняв все, та вже найближчим часом перевантажить це на передову і до чекаючих допомоги підрозділів.

..щира подяка всім, хто приєднався і підтримав нашу ідею, допоміг чим міг і скільки зміг!

..відео.

..частину коштів потрачено було на паливо для авто, решта сумми йде на заплановане придбання чергового авто, а також на поточну закупівлю різноманітних треб від бійців.
..робота триває!

займ на карту онлайн

Comments are closed.