"кіно" і факти..

..от і почалось: тв це показало (ТСН) …Поплічники Олега Ляшка вкрали «УАЗик» з міської лікарні Фастова . Весь матеріал “Сулима і Ляшко у Фастові”, звели до кражі авто! Нижче додається добірка посилань на фото та відео задокументованих дій, що стосуються теми..

..джерело: ТСН
..тема: вибори
..достовірність: сильно перекручено факти. Наклеп. Фото та відео, що використано в матеріалі, мають різне походження та зміст. Очевидно, що йде неправдива подача інформації..

1. автівка УАЗ з шкіряним салоном і пластиковою панеллю – це не авто з лікарні!
2. відео з події Фастів. Ляшко. 27.09.2014, повне є тут (https://borova.org/fastiv-lyashko-27-09-2014/)
3. відео з події авто для АТО. Відправлення, повне є тут (https://borova.org/avto-dlya-ato-vidpravlennya/)
4. фото під час робіт над подібними “дарами”, де видно з чого “ліпили“, і що отримали (https://borova.org/avto-dlya-ato-5/, https://borova.org/etapi-pidgotovki-avto-dlya-ato/)
5. день презентації на площі м.Фастів автівок УАЗ, які вже поварено-пофарбовано, в оточенні людей і прапорів (https://borova.org/avto-dlya-ato-4/)
6. ..про авто для АТО 3 (https://borova.org/pro-avto-dlya-ato-3/)
7. авто для АТО 2 (https://borova.org/avto-dlya-ato-2/)
8. а починалось все з цього прикладу, коли з двох зламків бійці зробили собі “дзигу” (https://borova.org/avto-dlya-ato/), а потім ще й надіслали її фото в Слов”янську (..авто для АТО «БиБи Кинг» https://borova.org/avto-dlya-ato-bibi-king/), чим і спонукали до дії весь процес спорядження недорогими підготовленими всюдиходами наших воїнів.

..тут вже справа не в “Ляшко” чи “Сулима”, а трохи ширше: нашу роботу і наші дії, як громади що допомагає та підтримує нашу армію у війні з агресором, ставлять під сумнів подібними моментами. А це прикро. займы онлайн без залога

Comments are closed.