сесія N28 скликання VII

..запланована подія, що традиційно готувалась у дуже стислі терміни та мала ознаки важливої і необхідної, ледь не зірвалась – в назначений на початок час прийшло менше очікуванних осіб, кворум був відсутній, і вже навіть почали потроху залишати залу (понад годину очікували). Але трапилось диво і депутати зібрались. А далі було дійство, де кожен сам може це оцінити на відео..

..попередня сесія була досить галасливою, тоді опір окремих депутатів неправочинним діям представникам бср був високий, що стримало ініціаторів від погодження рішень. Цього разу сесію назначили на не зручний для інших час – і вони її пропустили (плани, праця, інше), а прийшли переважно прибічники реваншу Франчука і старої гвардії (в.о. слізно запрошав до бср), що і стало рішаючим фактором.

..вкотре акцентую на “компетентності” представників бср і голосуючих, котрі виносять на розгляд питання без відповідної підготовки і поспішають проголосувати на слух, але тільки одиниці можуть пояснити суть. І не факт що вони присутні..

..цікаво пройшло голосування за підвищеня оплати картавенькому – присутні депутати одностайно погодились! Їх цілком влаштовує той стан речей. Особливо сподобалась репліка п.Березянської (є на відео), котра так його опікує..

..дивіться виборці на своїх представників, радійте за них, бо ви їм делегували свій голос!

п.с.: про наповненість бюджету і підвищення окладу, що є взаємозвязанними величинами, ЖОДЕН з присутніх депутатів питання не задав, а варто було. Також у самий кінець заходу, коли йдуть питання “різне”, було поставлено питання до тимчасового в.о. про виконання бюджету і тд. – його відповідь красномовніша за ті таблиці з ціфрами від актуального бухгалтера бср (згідно його “досягнень” треба не преміювати, а штрафувати..). А про нагальний стан доріг і незадовільну господарчу діяльність цього в.о. взагалі додати нічого – всім і так видно. Але ваші депутати згодні з усім і йому підвищили оклад та погодили премію. Браво!

..жодних сумнівів у компетенції бухгалтера бср, але ці таблиці вимагають пояснень фахівця або розгорнутих тлумачень, бо численні позиції і зазначені суми трохи дивують.


..цю таблицю варто друкувати ще дрібніше, але тоді хто що побачить? А розділ “доходи” з назвами варто робити більш інформативними, бо частина інформації взагалі невидима..


..тут безліч “овердохіба” відсотків перевиконань, які не є показниками досягнень місцевої влади, бо закладаються мінімальні % вимоги, які потім демоструються як “перемога”, а от банальний і сталий показник 18010500 – “земельний податок з юридичних осіб” є більш важливим і красномовним, бо фіксує дійсну ситуацію з наповнення бюджету, де зазначено виконання у 57,09% від необхідного. Логічно тоді і тимчасовому в.о. відповідно від його зарплатні видати 57,09%, а не підвищувати і преміювати. Ті хто проголосував “ЗА” – телепні!


..а цей папірець дали як доказ їх “миздобули” у бюджеті бср.

п.п.с.: ще від в.о. було почуто важливу інформацію, що нарешті придбано доменне ім’я і буде незабаром створено сайт бср і навіть на це є вже кошти, і це є веліка перемога! Лишилось трішки зачекати, здається нас здивують, і те що я особисто чую останні 6 років – втілиться…


відео має першу частину, де очікують початку, і другу частину, де вже сесія почалась, але важливі питання потрапили до кадру.. микрокредит

Comments are closed.