чергова позачергова..

..у йолопа з бср невідома хвороба: невгамовна жадоба проводити низку позачергових сесій з добіркою невідомих питань! Можливо це “клініка”, хто зна, і лікується воно просто: поклав заяву на звільнення – ходи й одужуй, тільки десь подалі. Або він не є самостійною особою що гарно виконує команди свого господаря, і погано розуміє чинне законодавство, а також ігнорує вимоги односельців. Хто зна..

..один “просвітльонний планокур-автобляхар” вже спікся, черга наступного. Але то все лірика і повернемось до суті, що прийшли до депутатів повідомлення (вайбером чи смс) про проведення позачергової сесії 22 січня з наступним текстом: “Доброго дня. Погоджувальна нарада 24.01 на 16:00. Сесія 25.01 на 16:00 в приміщенні БСР.” Яка цікава ситуація склалась, попередня сесія (N27) офіційно не закінчено (закрито), а вже про початок наступної мова йде – йолоп, одним словом..

нагадаємо про регламент:

Стаття… Повідомлення про скликання сесії.

  1. Про скликання сесії голова ради видає розпорядження.

2. Депутати заздалегідь повідомляються про час скликання і місце проведення сесії ради. Розпорядження голови ради про скликання сесії повідомляється депутатам не пізніше як за 10 днів до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд ради.

Проекти рішень та інші інформаційні матеріали до питань, які вносяться на розгляд сесії, депутати можуть отримати у раді не пізніш як за три дні до її відкриття.

  1. У разі скликання позачергової сесії розпорядження голови ради з цього приводу із зазначенням питань, які передбачається внести на розгляд ради, доводиться до відома депутатів не пізніше, як за день до сесії.

Документи позачергової сесії селищної ради видаються депутатам при реєстрації.

..нагадаю про недалеке минуле, коли за каденції головою Воробея Ф.В. подібні порушення регламенту супроводжували демаршем, і депутати  Черняк з Бростовським і Березянською просто залишали сесійну залу у знак незгоди.

..фото “розпорядження” має дату 15 січня 2018 року, але воно не було вчасно оприлюднене. На сторінці у фб псевдоради на 24 січня останнє тільки таке важливе повідомлення..

..сторінку ймовірно веде той самий картавенький йолоп, що й підписи ставить під вкраденій печатці, і такий загружений непосильною працею, що навіть на офіційні запити відповіді ніяк не надасть. А серед них було питання про протоколи сесій…

Протокол сесії.

  1. Засідання селищної ради протоколюються. Ведення протоколу здійснює секретар селищної ради.
  2. У протоколі сесії зазначаються:

– дата, час і місце проведення сесії;

– кількість депутатів, присутніх на засіданні;

– питання порядку денного, внесені на розгляд;

– прізвища головуючого на засіданні і присутніх, тексти виступів;

– всі внесені на голосування питання і пропозиції, спосіб їх вирішення;

– повні результати голосування і прийняті рішення.

  1. Протокол сесії ради є офіційним документом, що підтверджує процес обговорення і прийняття рішень радою. Він візується секретарем ради і підписується головою ради. Цей документ зберігається у виконавчому комітеті ради, а потім здається до архівних установ відповідно до вимог нормативних актів.
  2. Секретар ради по кожному засіданню формує матеріали сесії, які включають:

– протокол засідання;

– відомості про реєстрацію депутатів;

– документи, які розглядаються на сесії;

– висновки і пропозиції органів ради щодо розглянутих на засіданні питань;

– запити депутатів;

– матеріали, які поширювались серед депутатів у зв’язку з розглядом питань.

..а відсутність оприлюднення і своєчасного поінформування спільноти створює умови для маніпулювання і підтасовування, бо тоді заднім числом внесуть неочевидні одразу зміни, а потім вже їх втілять як цілком “законні”. Подібних прикладів – вессь центр смт.Борова з власністю на землю!

..зверніть увагу на пункт 4 (в них є тяга сховати важливий для себе пункт у середині списку, так ніби він прохідний і не важливий..), то шедевр і вінець епістолярної творчості: про преміювання та виплату матеріальної допомоги заступнику селищної голови з виконавчої роботи та секретарю ради. – виникає лише одне питання “ЗА ЩО?”. За вашу вас роботу штрафувати треба, а той хто проголосує “за”, нехай зі свого карману особисто сплачує.

..чому важливі фінансові питання тільки тепер вирішувати почали, часу не вистачило це зробити раніше?

..цікаво, що взагалі відсутній пункт про вакансію і ймовірних кандидатів у бср, куди тулили Франчука. Вже переграли чи вирішили це питання?

  микрозаймы

Comments are closed.