позачергова сесія N27 скликання VII

..анонс події чутками був, але жодних офіційних повідомлень, жодна фейкова або “офіційна” сторінка дотична до йолопів з бср про подію не повідомила, на відміну від попередньої не позачергової сесії. Ця дивна звична вибірковість у виконанні картавенького тішить .. Далі в назначену годину зібрались депутати, традиційно с запізненням, і почали сесію. Здивував гімн, що чомусь раптово почав на сесії в бср звучати,  бо раніше про нього вже забули..

..а потім почалась “робота” або “цирк”, чи “традиційна сесія у бср” у виконанні присутніх. Подробиці на фото і відео.

п.с.: цікаво вийшло “закінчення” заходу – балачки вийшли з русла аргументації і стали потоком безладу, а головуючий без оголошень почав вимикати світло і замикати двері, так всі присутні опинились на вулиці, де розгублено стояли у напівтемряві і гомоніли. А потім ще був “другий акт Марлезонського балета”, де бср відкрили знову, вмикнули світло і навіть запустили людей, але… вимушені були оголосити про закриття сесії і знову все закрити.

п.п.с.: були повідомлення про викликану поліцію і складені якісь акти на дебоширів і тд. Але бомаги відсутні і суть справи без пояснень..


..дівчина прийшла запропонувати свою кандидатуру на вакасію, а тут таке…


..обличчя влади

микрокредит

Comments are closed.