Про роботу Фастівської районної ради за період з 14.03.2016 по 31.03.2016

..черговий звіт, про роботу Фастівської районної ради, за поточний період. Надіслано райрадою для оприлюднення.. Попередній звіт ТУТ.

Про роботу Фастівської районної ради

за період з 14.03.2016 по 31.03.2016

 

Стан доріг

18.03.2016 року заступник голови районної ради Володимир Куценко взяв участь в роботі комісії з обстеження доріг району. За результатами роботи цієї комісії складено дефектні акти дорожнього покриття, які найближчим часом плануєтья передати доСлужби автомобільних доріг, Київської облдержадміністрації та Прокуратури Київської області для відповідного реагування.

 

“Весна на Переп’яті”

22 березня Володимир Куценко провів засідання постійної комісії районної ради, де обговорювалось питання організації та проведення 22 травня культурно-мистецького заходу “Весна на Переп’яті” в с.Фастівець.

 

Програма уряду Нідерландів МАТРА

Голова районної ради Геннадій Сиваненко взяв участь в семінарі по проекту Програми голландського уряду Матра “Розвиток потужності громад для участі у впровадженні та здійсненні контролю процесу реформ у сільському господарстві, управлінні земельними ресурсами та розвитку сільських територій “BELIEVE”,  ЩО ПРОХОДИВ У СТОЛИЦІ В Українському домі 23.03.2016р. Присутні мали змогу ознайомитись з позитивною роботою даного проекту у Львівській та Волинській областях. Голова Томашівської сільської ради Олена Пашун презентувала роботу громадської платформи в Фастіському районі. Було вирішено організувати відповідний семінар в місті Фастові 24 березня.

На семінар-нараді в Фастові учасники зібрання ознайомились з досвідом Європейських громад щодо розвитку сільських територій та збереженні екосистеми, роботою пілотної громадської платформи Фастівського району, в яку увійшли: Томашівська, Дідівщинська, Дорогинська, Пришивальницька сільські ради. Для обговорення та остаточного вибору проектних пропозицій, присутні попрацювали в групах, що дало змогу визначити актуальні та удосконалити розроблені інвестиційні проекти, зокрема по виробництву біопалива та розвитку зеленого туризму.

Надважлива роль в процесі впровадження реформ та розвитку власної території – активна позиція громади тому, долучайтеся до цієї роботи та направляйте пропозиції щодо перспективних проектів.

 

Ради співзасновників газети “Перемога”

29 березня відбулось засідання Ради співзасновників газети “Перемога”. Розглядались питання підсумків фінансово-господарської діяльності редакції за 2015 рік, ознайомились зі штатним розписом підприємства, обговорили принципи співпраці з редакцією щодо висвітлення діяльності, але найбільш дискусійним було питання реформування ЗМІ, чи так зване “роздержавлення”. Під час дискусії учасники зібрання вирішили координувати свої зусилля заради здійснення реформування газети “Перемога” та її редакції на першому етапі, збереження цільового призначення газети та забезпечення її професійного зростання.

 

Створення єдиного медичного простору

29 березня  голова районної ради Геннадій Сиваненко та його заступник Володимир Куценко взяли участь в круглому столі з питань створення єдиного медичного простору Фастівського регіону. ГО “Рух Реформ”Було представлено детальний аналіз системи охорони здоров’я та озвучено конкретні пропозиції щодо її покращення. Представниками даної громадської організації проведено аналітичну роботу, яка може стати підгрунтям реформаторських змін в медицині району. В присутніх виникали запитання стосовно деяких розрахунків аналітичної групи, тому голова ради наголосив щодо необхідності доопрацювання цих питань та проведення деяких уточнень показників аналізу.

 

Покращення громадського порядку

30 березня голова районної ради Геннадій Сиваненко та його заступник Володимир Куценко взяли участь у спільнй нараді з керівниками правоохоронни органів Фастівського та Бородянського районів, де обговорювались питання роботи правоохоронної системи, стан протидії злочинності та запобігання корупції, визначено основні завдання на поточний рік. Зокрема опрацьовано ряд проблемних питань в районі: відновлення роботи відділення поліції в селищі Борова, збільшення числа дрібних краджок та поширення наркоманії, проведення профілактичної роботи в освітніх закладах, ведення пошукових розкопок на території Триліської сільської ради, тощо.

За результатами обговорення, з метою покращення ситуації з охорони громадського порядку та майна, належної профілактики правопорушень в громадах вирішили опрацювати питання встановлення камер відеоспостереження на основних транспортних вузлах району та почати роботу щодо створення муніципальної варти, що діятиме як контролюючий орган з питань несанкціонованої торгівлі, охорони громадського порядку, паркування у невстановлених місцях та інших дрібних правопорушень. кредит на карту

Comments are closed.