ДНЗ на Білках

..так склалось, що в смт.Борова є два садочка і дві школи, що було розташовано в місцях концентрації мешканців. Дітей в садки водили як з найближчих домів, так і з далеку, бо варіантів було мало: або туди-сюди, або нікуди. Тепер мікрорайон Білки розрісся, новобудови виникли на полях, чимало створено нових сімей і народжено дітей, і до певного часу люди викручувались: хто водив дітлахів у центр, хто возив на КОКОС, а хто в сусіднє село пристроїв малюка. Питання назрівало..

..і знову почали люди озвучувати думки, що постійно виникають у пошуку рішень, стосовно створення ДНЗ на базі ЗОШ І-ІІ ст. на Білках. Начебто і керівництво школи не проти цього, начебто і батьки готові посильно вкластись в цю ідею, можливо і район підтримає, а головне – виникне зручний і близький дитячий садок. Допомога спонсорів-меценатів стане в нагоді, облаштування необхідним інвентарем відбудеться, і всі отримають певний “профіт”.
..справа за малим: мешканці повинні звернутись до своїх депутатів, ті створити спільний запит, школа повинна підтримати, і … десь трохи коштів відзнайти.
..можливо незабаром виникне спільна комісія і балачки перейдуть у площину реалізації. получить займ на карту

Comments are closed.