печериці. ГО “РУХ”. 12-14.11.2021

12-14.11.2021 отримували і розвозили печериці. Детально: від добродіїв з с.Глеваха, що фахово вирощують промисловими об’ємами печериці, отримали наступну пропозицію у партії свіжого гриба.

Оперативно мобілізували своє оточення, що є постійним споживачем к подібних справах, і поїхали на завантаження. Перша партія перед цим була у 150 кг, друга у 350, третя у 250 кг…
..частину доправили до волонтерів поруч, і вони одразу поїхали на фронт, забравши певну частку. Частину доправили у м.Фастів до волонтера Копилов Едуард, що є організатором музею і постійним помічником у цих справах. Частину віддали на сушку волонтерам з с.Гатне, що також задіяні у подібних справах. Певна частина розійшлась серед мешканців Фастівця, Фастова, В.Снітинки і Борової, де була адресна доставка. Значну допомогу надала нам соцпрацівнику смт Борова, фасуючи і розносячи продукт по своїм спискам.
..хто отримав – той знає що з ним робити далі, а тим хто допомагав у цій справі – традиційна подяка (Viktor Viktor Protsenko, Эдуард Копылов, @Андрій Маняк, @Galyna Vesna, Lora Koposova та інші)
..все робилось за власний кошт і у вільний час на власному транспорті
..технічна підтримка ГО “Рух розвитку селища Борова”.

..звіт про передачу на фронті очікуєм від перевізників, а звіт по місцевим роздачами відсутній, бо то не часі.
п.с.: дивує тиша від критиканів цієї справи, що раніше усіляко в різнобічно “висвітлювали” подібну нашу діяльність, бо їм нема що додати мабуть…

печериці. ГО “РУХ”. 18-19.01.2021
печериці. ГО “РУХ”. 19-20.02.2020
печериці для КСС
печериці. ГО “РУХ”. 13.04.2018
печериці для 72-ї
печериці для інтернату
печериці для 72-ї. звіт
печериці для АТО. сушені

(https://www.facebook.com/ruhrozvitku)

Comments are closed.