печериці для 72-ї

..тема з печерицями має продовження: після отримання та транспортування 130 кг. свіжих печериць до м.Київа у КСС, про що описано тут, отримано було черговий вантаж на 157 кг., від тих самих добродійників-грибників з с.Глеваха (Васильківський р-н), і доставлено до перевалочного волонтерського пункту “МИР” у м.Біла Церква. Частину ящиків з грибами одразу свіжими відправляють на фронт, решту – посушать.

..початкова координація відбувалась за сприянням Лариса Керженцева та Лариса Копосова, печериці надали Олександр Валентинович та його чудова дружина Лариса, які вкладають душу та займаються вирощуванням цієї смакоти. У БЦ наш вантаж особисто приймав Юра Москаленко під координацією Юлії Саво.

далі фото


..це окрема тема! Лариса Керженцева приготувала з наданих печериць бомбезну суміш: гриби в смальцю! Рецепт простий: миті печериці тушать в власному соку, потім дадають зажарку з моркви та цибулі, а потім окремо стоплений здір доливають до охолоджених утушених грибів. Вуаля! З одного ящика виходить два п’ятилітрових відерка чудової грибно-смальцевої закусі!


..вантаж особисто приймав Юра Москаленко


..волонтери з смт.Борова від ГО «Громадський актив селища Борова» поруч власного авто з частиною викладенного вантажу печериць на візку.

..особисто від себе велика подяка ВСІМ задіяним у цьому процесі! заём

Comments are closed.