ГО "Громадський актив селища Борова"

ГО “Громадський актив селища Борова” існує вже понад рік, і чимало гарних справ зробили на теренах селища Борова і околицях, про що неодноразова повідомлялось на шпальтах сайту borova.org, а тепер створено сторінки у ВКонтакте і facebook. Архів подій поповнюється, нові справи та акції будуть анонсуватись, є місце для діалогу..

Слава Україні!
Давайте знайомитись.
Ми – Громадська організація «Громадський актив селища Борова».
Коли навесні 2014 року почалася війна на сході нашої держави, виникло безліч проблем у добровольців та мобілізованих бійців, які першими пішли захищати Україну. Комусь потрібно було їм допомогти вирішити ці проблеми. Не відчувши ініціативи з боку місцевої влади, цю нелегку місію взяли на себе ми – активісти революції Гідності, який нас згуртував. Недарма гаслом нашої організації є прості слова: «За нас ніхто цього не зробить!».
Але наша Громадська організація взяла на себе місію не лише забезпечувати армію. Ми ставимо перед собою суттєвіші цілі: відродження національної Української духовності, допомога та всебічна підтримка закладів освіти селища, контроль та нагляд за роботою місцевих державних установ. Але влада селища всіляко намагається уникнути будь-якого контролю.
Щоб зробити державне управління прозорим, «Громадський актив селища Борова» братиме участь у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.
Сподіваємось на Вашу підтримку. кредит онлайн

Comments are closed.