печериці. ГО “РУХ”. 18-19.01.2021

18.01.2021 отримали запрошення на печериці! За збігом обставин, одразу після оголошення про збір допомоги на ато, отримали пропозицію від знайомих промислових фахівців-мікологів (грибників) на печериці!

За один раз забрали понад 500 кг свіжої продукції (більше в бусік не влізло), що оперативно розвезли по адресам. В с.Плесецьке до о.Павла який незабаром їде схід до зони ато-оос, в м.Фастів до волонтера Єдуарда, котрий теж відвезе до бійців на фронті грибочків, до мешканців села Фастівець на волонтерський розподільчий пункт, по Фастову і по Борові місцевим мешканцям (соцпрацівник допоміг) – тим хто у скруті.
..традиційно все робилось за власний кошт і на власний розсуд, у виділений між роботами час, і на власному транспорті. Фото додається..

п

19.01.2021 другий день і печериці! Чергова поїздка на склад готової продукції за грибами у с.Глеваха! У цей раз забрали майже 500 кг свіжої продукції, що оперативно відвезли до м. Біла Церква у проміжний склад волонтерської організації , з котрою у нас давні стосунки, і якою керує Юрій Москаленко. А вже незабаром з черговою доставкою це все поїде до бійців.
..окрема подяка власникам бізнесу що надали цю продукцію Івановій Ларисі Євгенівні з с.Глеваха.
..традиційно все робилось за власний кошт і на власний розсуд, у виділений між роботами час, і на власному транспорті. Фото додається..


..внизу в куточку фото видно печериці в ящичках. Павло Найдьонов їх переправив до передової..

..згодом волонтери прозвітувались про виконану роботу і подякували самі і передали дяку від бійців за надані печериці.

Oksana Ruban

 разом з

Viktor Viktor Protsenko

 та

ще 3

.

Друзяки повз не проїзджають .
Viktor Protsenko ,Андрій Маняк,Павло Найденов, дуже рада була вас бачити!
Утеплювач, плівка, скотч, сало, гриби, вибухові суміш, олія…, набір свіжини на холодець, агол
Саме те, що зараз дуже потрібно!
Дякую вам, ДРУЗЯКІ за незламність та небайдужість!
Пішла варити холодець та чекати наших воїнів.

п.с.: цього разу дивним випадком відзначився дзвінок односельця волонтеру, де він майже категорично у телефонній розмові забороняв йому приймати допомогу від нас, мотивуючи це мабуть нашим “піаром” або своїм збоченим світоглядом. Також сильно здивував у коментарях до звіту про печериці істерика “правильної волонтерки”, де чомусь не радість була за позитивну діяльність, а сліпа жовч, якою вона щедро ділилась. Дивні люди…

Comments are closed.