Низький уклін волонтерам.

..в додаток до листа в продовження теми про «запит від Франчука», ще лист від наших вояків до волонтерів..

Низький уклін волонтерам.

Ми, військовослужбовці Збройних Сил України, від щирого серця, з глибокою повагою дякуємо Громадському активу сел. Борова,  особисто його голові Гладченку Андрію за неоціненну допомогу та підтримку Української Армії.

За більше чим рік особисто Вами, небайдужими       борівчанами   та жителями навколишніх сіл було придбано, відремонтовано, обшито бронею не один десяток так вкрай необхідних на війні автомобілів. Майже всі мобілізовані борівчани, та мобілізовані з так званого «мотовилівського куща» пройшли через Ваші руки, з яких отримали і обмундирування(розгрузки, берці, каремати, плащі, шоломи, бронежилети), так і медичні препарати.

За цей період зібрано і відправлено на Схід країни,в зону російсько-української війни, більше сотні тон продуктів харчування, тисячі пар носків, спідньої білизни, засобів особистої гігієни.

Велика подяка за дитячі малюнки та привітання.

Особлива подяка за придбану та передану в зону АТО слюсарних інструментів, різних приспособ, домкратів, за допомогою яких було відремонтовано не один десяток одиниць військової техніки.

Також подяка за виготовлення так званих «їжаків», які рятують наші життя від розтяжок.

Ще раз Вам усим низький військовий уклін.

І повірте, Ваша допомога врятувала не одне життя українського солдата, який воює за незалежну Україну з ненависним російським варваром, з так званим рузькім міром. Боронить мир, щастя і спокій у наших родинах.

І на кінець. По результатам нашого рапорту на ім»я міністра оборони, як нам стало відомо, прийнято рішення про відзначення Громадського активу сел. Борова Державною відзнакою. Так що чекайте на нагороду.

 

Боєць 184 навчального центру з побратимами

Матящук Валерій.

Боєць батальйону «СІЧ» з побратимами

Степура Олександр.

 

СЛАВА  УКРАЇНІ!!!                      
ГЕРОЯМ  СЛАВА!!! займ онлайн

Comments are closed.