ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ ДО ГОЛОВИ

..в продовження теми про “запит від Франчука” отримано оперативного листа від наших вояків, де є трохи їх думок до виниклого питання..

ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ  ДО  ГОЛОВИ  БОРІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ  ФРАНЧУКА, А ТАКОЖ ДО БОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ.

До нас вояків Збройних Сил України надійшла шокуюча новина, що селищний голова Борової Франчук разом зі своїми прихвостнями, використовуючи якість міфічні листи-кляузи, намагається звинуватити наших волонтерів та Громадський актив Борової і особисто його голову Гладченка Андрія в якихось надуманих, протиправних діях.

Після цього всього ми хочемо нагадати цьому горе-чиновнику, що завдяки таким людям як Андрій і тримається наша Армія. Без волонтерської підтримки, без волонтерського спорядження і харчування було б дуже сутужно нашій державі.

А тепер у  цього НЕШАНОВНОГО Франчука нам хочеться запитати: а як  ти сам особисто допоміг нашій Армії, скільки ти перерахував коштів, можливо допоміг з автомобілем для вояків, скільки передав в зону АТО чи в шпиталь картоплі, буряків, моркви, цибулі??? Скільки ти раз кров здав для наших поранених Героїв? Ми вважаємо і точно знаєм що НІСКІЛЬКИ.  Чи можливо твоя селищна рада, під твоїм керівництвом допомагала Збройним Силам України?  Також ні. То яке ти маєш право брехати на людей, які заслужили повагу у громади селища?

Тепер товариство давайте згадаєм про «заслуги» Франчука, цього слуги народу, ну хоч за пів-року. То ми, громада Борової, добре пам»ятаєм, як в Україні був День жалоби за жертвами Голодомору-геноциду 22 листопада, а в Боровій гриміла музика аж до ранку. Україна в скорботі, а наш горе-голова Франчук під музику скаче. А той пивний шабаш, який відбувся 9 травня на стадіоні селища, де начебто святкували день «перемоги». Одіть дітей у форму НКВС, нацепить на них червоно-кроваві зірки, обливаться пивом і це все під русько- москальську попсу. І по цей день, кожні вихідні,  в Боровій гримить музика, яку напевно чують аж на Одеській трасі.  А в цей час на Сході країни іде війна, гинуть наші хлопці. Та що до цього нашому голові, аби в кармані дзвеніло.

Окремо хочеться нагадати громаді про лобіювання та дозвіл на будівництво церкви нечестивих, московської церкви в селищі Борова, в районі КОКОСУ, нашим так званим «головою» села Франчуком. І це в той   час, коли ця церква благословляє терористів, вбивць та російських окупантів, які вбивають наших вояків, мирне населення та знищують наші міста та села.

І хто після цього він. Франчук – це ВОРОГ як ваший з нами, так і всієї  України. Але наша ненька очиститься від такої зарази і викине таких як він на смітник  історії нашого краю.

Шкода, що в країні не військовий стан, бо за такі антиукраїнські, сепаратистські, зрадницькі дії потрібно  РОЗСТРІЛЮВАТЬ.

А тепер давайте розберемось шановна громада селища Борова з чим же пов»язаний оцей сепаратистський наступ і оббріхування наших волонтерів та Громадського активу Борової нашим місцевим чинушею Франчуком. А все діло у адміністративній реформі та у  місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня, після яких наш Франчук сильно хоче залишитись у своєму кабінеті. Тим більше, що земельки в Боровій ой як набагато більше стане.

От і розпочав Франчук свою грязну передвиборчу кампанію, яку він бачить так: кого оббрешу, а кого залякаю. Тим більше і спонсор є. Окреме прохання до спонсорів Франчука. Хлопці не витрачайте даром кошти і асфальт, бо ваше протеже лялька-франчук Борівським селищним головою не стане. Ми вояки, мешканці Борової, обпалені  російсько-українською війною,  цього неподобства не допустимо. І у нас ще відбудеться «дружня» бесіда після нашої Перемоги і демобілізації із цією наволоччю, яка засіла в кріслі селищного Голови.

Є такий вислів, що комуняків колишніх не буває. Не буває. І ні за якою вишиванкою не заховаєшся. НУТРО  ТО  ГНИЛЕ!!!

Боєць 184 навчального центру                 Матящук Валерій.

Боєць батальйону «СІЧ»                              Степура Олександр.

СЛАВА  КУРАЇНІ!!!                                       ГЕРОЯМ  СЛАВА!!!

ГАНЬБА  КОМУНО-СЕПАРАТИСТАМ!!! микрозаймы

Comments are closed.